«123» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ma délben lezárult az olimpiai játék. 195 játékos szerezte meg a medált, összesen 1041 játékos talált legalább 1 ikont. Átlagosan 16 ikont találtak meg a 28-ból. Moderátorokat leszámítva CAKKO, Dannnii, majd Szabesz-kun találta meg leghamarabb mind a 28 ikont. 464 játékos talált meg legalább 1 rejtett ikont, közülük viszont csak 15-en találták meg mind a 10 rejtett ikont.

Felhasználó
11 éve
Köszönöm hogy megszerveztétek nekünk ezt a keresős játékot :DD
Nem kicsit lefoglalt :DD

Felhasználó
11 éve
Várjuk a következő játékot :P

Felhasználó
11 éve
Ezeken a helyeken voltak (sorrendben):
leiras
galeria
főoldal
ketolt
attekintes
medal
beallitas
nevvalt
klan/<bármelyik klán>
forum
modok
modok/leiras
modok/leiras
modok/leiras
verziok
video
klan/Olimpia/forum
barat
video/bekuld
A nap játékosa
modok/Avatar_mod
online
modok/Hell_MOD_2.0
forum/Grafika/Skinek
forum
toplista
sticktool
sticktool

ampiilo (oldalak forrásában volt)
keres/acc/olimpia
konami
klan/Olimpia (avatarra kattintás)
olimpia?rejtett (5. ikonra kattintás)
toplista (202. acc oldal)
új fórum üzenet előnézete
klan vagy klan/<saját klán>/kilep
banner
Banán

Felhasználó
11 éve
Még jövő nyárig se találtam volna meg őket! :D

Felhasználó
11 éve
Köszönjük nagyon jó event volt!
A szó elszáll az írást törli a moderátor.

Felhasználó
11 éve
Én se talátam volna meg de köszi kléni hogy megmondtad így utólag persze már volt aki kérdezett az event közben is! amúgy gfecónek igaza van grat az eventnek Adminnak Kléninek olinak HelloTibi!!!!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Moderátor
11 éve
én se talátam volna meg de köszi kléni hogy megmondtad így utólag persze már volt aki kérdezett az event közben is! amúgy gfecónek igaza van grat az eventnek Adminnak Kléninek olinak hello tibinek!!!!

Admin? Oli? HelloTibi (Igen egybe kell írni)? Te miről beszélsz ha szabad kérdeznem?
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Admin? Oli? HelloTibi (Igen egybe kell írni)? Te miről beszélsz ha szabad kérdeznem?
te mondenkibe bele kell köss amugy csak féltékeny vagy mert téged nem írt oda :P
By:arcsy

Felhasználó
11 éve
Nem féltékeny mivel HelloTibinek rohadtul semmi köze sem volt.Olinak se hiszen,Adminnak meg Dettó.Talán tőle engedélyt kértek....
«123»