«1...7891011...20» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
double kill (valaki nem tudná 1 shot 2 kill)

Legutóbb szerkesztve Persus által


Felhasználó
11 éve
Revenge medál-hoz be kéne vezetni. hogy 1v1-et ne számolja, mert amúgy nem lenne nehéz megszerezni.

Felhasználó
11 éve
Assassin Medál. Ezt úgy lehetne megszerezni, hogy meghalás nélkül leölsz valakit x alkalomszor. Például 2szer egymás után meghalás nélkül kinyírsz valakit: Assassin I, 3szor Assassin II, 4szer Assassin III, 5szor Assassin IV.
Ezen kívül, mivel a másik evvel foglalkozó téma megszűnt, beküldöm az általam készített Sniper medálokat. Ez sapi sablonjára lett elkészítve, speedgamer betöltőképernyőjének segítségével. Remélem elnyeri tetszésetek (Photoshopos és a 4 medált úgy cirka 45 perc alatt készítettem el).
Sniper I:
Sniper_I_www.kepfeltoltes.hu_.png
Sniper II:
Sniper_II_www.kepfeltoltes.hu_.png
Sniper III:
Sniper_III_www.kepfeltoltes.hu_.png
Sniper IV:
Sniper_IV_www.kepfeltoltes.hu_.png
Véleményeket kérnék, a medálötletre és a Csipamedálokra is.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Akkor inkább úgy kéne, hogy x-szer értél el pl.:Dominathing-ot.
A medáljaid tetszenek. :)

Felhasználó
11 éve
Siralmas, hogy sapi szépen megcsinált medál alapját így elcsúnyítottad. Nem azt kértük, hogy két képet vágj össze, és 4 árnyalatban mentsd le. Erre semmi szükség. Csinálj valami egyedit, ha nem tudsz, írj ötletet a kinézetre, vagy a meglévőeket értékeld.

Felhasználó
11 éve
Ízlés kérdése kléni.. Bestesnek tetszik, neked nem, nem mindenkinek fog nak tetszeni nemde? :D
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Szerintem is rondák, főleg a vonalak...
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
11 éve
A vonalak egyszerű layer effectek.. Mindegy amúgy ha nem tetszik, nem tetszik, nem tudom megváltoztatni az ízléseteket. Ha nem jön be akkor nem jön be, "hobbiból" csináltam, kíváncsi voltam a véleményetekre, ha ez a vélemény róla, akkor legközelebb máshogy oldom meg.
Judit: Hogy ne írjak kétszer egymás után az aljára.. Szóval vissza lehetne pakolni az outland medált (szerintem) és be lehetne vezetni az 1v1 medálokat: One on One I medál (részt vett 25 1v1-en) One on One II medál (részt vett 50 1v1-en) One on One III medál (részt vett 100 1v1-en) One on One IV medál (részt vett 250 1v1-en).

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
11 éve
Am ami véleményeket illeti, nekem se tetszik, talán ez többet számít...
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Igen, igen ez többet számit :d. Mindegy a medálokat hagyjuk akkor, elismerem, hogy nem a legjobbak :D! Inkább a medálötletekre írjatok visszajelzéseket :p.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...7891011...20»