«1...121314151617» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
De ha viszont már így alakult, kérném lecserélni a kispantiba ELIT-et, egy Fight Club Akadémiára! xd ;)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
12 éve
szerintem ez csak egy átverés. kléni egbeszélte az összes moderátorral és az adminnal, hogy ezt fogja csinálni. lássátok meg, szerintem holnapra vissza kapjátok a killeiteket. :)
de ebben nem vagyok olyan biztos. :(


amit outlaw mondot a screen shot-al kapcsolatban, ha van egy képed amin vannak a bizonyíték killeid. én csak bemegyek a forrás kódokhoz és átválto a killeimet 100k-ra. csinálok egy képet és kész, de azok a killek nem maradnak úgy ha refresh-eled a géped.
úgyhogy ez a "bizonyíték kép" cucc egy nagy hülyeség. :D
Ezt most muszály volt tudatni mindenkivel???-És szerintem ha így marad is a többi klán hamar be fog előzni titeket snowflake...A jó ebben az egészben hogy beelőztem fradit (9killel) úgyhogy most ezzel fogok rajolni :P

Felhasználó
12 éve
Ez az egyetlen topic amiben úgy terjednek a hsz-ek mint benzin csíkon a tűz :D
Az elit tgf topicja volt ilyen, mikor megnyitották :D

Felhasználó
12 éve
A pantiban a modik vagy a top. 10-esek vannak? Mert ha az utóbbiak akkor az is borul.
131193074355429565.gif
"Minden nap mikor felkelek, tudom hogy egy jó dolog vár rám: a lefekvés."
"Élj hiába vagy halj meg, hogy ha kell!"

Felhasználó
12 éve


Snow írta:
"De ha viszont már így alakult, kérném lecserélni a kispantiba ELIT-et, egy Fight Club Akadémiára! xd ;)" Ezt most muszály volt tudatni mindenkivel???-És szerintem ha így marad is a többi klán hamar be fog előzni titeket snowflake...A jó ebben az egészben hogy beelőztem fradit (9killel) úgyhogy most ezzel fogok rajolni :P[/quote]
Snow írta:
Én nem akadémiás vagyok ! ......................
Figyelj a részletekre, abban van a lényeg!
Mint pl hogy nem csak leelőzted Fradit, hanem hogy idézetet is loptál tőle: "Ha tiszteletet kapok, tiszteletet adok."


rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
12 éve
SnowFlake FCA most megy mint a golyó

Na ez is kihalt.XD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Kamu :) Ezt most nem veszem be. Ha meg eltűntek,ki nem szarja le?..

Felhasználó
12 éve
ez szerintem tanulságos eset a stick csapatnak hogy mindig kell egy biztonsági mentés

Felhasználó
12 éve
ha nem kamu sokan mennek el a stickről :)
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake

Felhasználó
12 éve
nelegyenkamu.
«1...121314151617»