«1234» Új üzenet
Neked jó az időpont?
Jó. 49 szavazat
Nem jó. 19 szavazat
Összesen 68 szavazat

Eredmények

Felhasználó
10 éve
beszéld meg hogy halasszák el :P
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
10 éve
Nekem tökéletes az idöpont, tuti hogy ott leszek :) Stickman <3

Moderátor
10 éve
Mai képek, a csoportképek a vége felé vannak.

https://www.dropbox.com/sh/lwo3vldbkfogk3h/AABUZI8WjvGxYCn37UhkQGnxa?dl=0

Felhasználó
10 éve
Én FB-re raktam ki, 2 órával már csak egy kemény mag maradt (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=969775603109052&set=p.969775603109052&type=3&theater)

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Az kemény, a képen 18:06 van, erre nálam most van annyi. A szerver óra nem lett át állítva?

Felhasználó
10 éve
Az kemény, a képen 18:06 van, erre nálam most van annyi. A szerver óra nem lett át állítva?
ő romániában él, azért van 1 órával több

Legutóbb szerkesztve str1 által

Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
10 éve
Rég volt ilyen hosszú a TAB! :

Stickman_Warfare_2016.02.20._14-01-17_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ma belépett a játékba:
113
Remélem mindenki jól érezte magát a nosztalgia délutánon! XD
GUN-ok mai pontjai:
4209
TECH-ek mai pontjai:
5154
Annyi mint majd Tízezer hulla bánja! Grat mindenkinek aki életben maradt!

Külön Grat MassaSaminak, Ő lett a nap Bajnoka!

Nyereménye:
images?q=tbn:ANd9GcTmecBRSj8z9m5_p5mB8HsDqo3wYu5L_7PqvYRhFBT7J5OkQdStaw



Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Moderátor
10 éve
Mit szólnátok ha kéthetente lenne összejövetel, felváltva szombat és vasárnap?
Ha túl sűrűn van, akkor kevesebb ember vehető rá, ha túl ritkán, akkor meg kevés a játék.
A következő alkalommal még be lenne jelentve fb-n (az is, hogy rendszeresen lesz), utána már csak az oldalon. Email értesítés is lehet, de az most még nem működik.


A fentiekből kiemelve egy kép:

stickman-warfare-2016-02-20-14-32-04.png

Felhasználó
10 éve
Régen játszottam már a játékkal,de gondoltam, hogy nosztalgiából leszedem.De akármikor fölmegyek sosincs senki.Vége a játéknak, vagy mi történt?
«1234»