«1234» Új üzenet
Neked jó az időpont?
Jó. 49 szavazat
Nem jó. 19 szavazat
Összesen 68 szavazat

Eredmények

Moderátor
10 éve
Sziasztok!

Felvetésre került, hogy legyen egy játék összejövetel, de az időpontot még nem sikerült fixálni.
Javaslatom, hogy 2016. február 20-án (szombaton) délután 2-kor kerüljön rá sor, ehhez lehet igazodni.
A fenti időpont után is 1-2 hetente meg lehet ezt majd ismételni, attól függően, hogy mekkora iránta az érdeklődés.

Felhasználó
10 éve
Jó ötlet! Ott a helye minden sticknek!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Hajrá Stickman!
sztikmenes benner
getbanner.php?n=Muves

Felhasználó
10 éve
Jövök. ^^
"Time tick-ticks away."

Felhasználó
10 éve
De ezt rakjátok ki az FB-s Stickman profilra, hogy minél többen lássák.

Felhasználó
10 éve
Akkor hova megyünk? Bocs lemaradtam kérlek írjátok le még egyszer. Köci
Semmi sem lehetetlen.

Felhasználó
10 éve
De ez a Facebook oldalra, illetve a csoportba ki akarjátok irni?
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
10 éve
Nem ígérem, hogy ott leszek, de sok sikert kívánok a dolognak!
Együtt biztos, hogy jól fogtok szórakozni, mintha csak 2-3 ember lenne fent. :)

Felhasználó
10 éve
Az pont nem jó időpont nekem.

Felhasználó
10 éve
Én is megyek :)
óó[img][/img]133917747794746598.gif [/img][img]URL=http://BannerBreak.com/][/img]133917687560026782.gif[/URL]
1344778645-szegeny-skrillex....gif
«1234»