«12» Új üzenet
Rendelnél Stickmanes pólót?
Igen 148 szavazat
Nem 100 szavazat
Talán, de valószínűleg igen 103 szavazat
Talán, de valószínűleg nem 84 szavazat
Összesen 435 szavazat

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Bögrének örülnék.
QEJEXUtvAwJSBF8fEwVQ.png

Moderátor
12 éve
Akkor már egérpad.Úgyis számítógépes játék nemde?
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Az tényleg jól jönne, mert pont ma ment tönkre az enyém xd

Adminisztrátor
12 éve
Lesz... Idővel... De először póló lesz, 1-2 hónapon belül! ;) Original Stickman Póló extra csicsa meglepetéssel! ;)

Felhasználó
12 éve
Alig várjuk/várom ! :'D

Felhasználó
12 éve
Én személy szerint jó ötletnek tartom a pólókat, hiszen ha valaki látja, megkérdezi, hogy mi ez, akkor büszkén tudjuk neki mondani, hogy ez a Stickman Warfare játék, többen regisztrálnának, és azok közül a regisztráltak közül,akik nem jönnek fel a játékra, csak meg van a karijuk is elkezdenének játszani.Valamint azok is nagyobb kedvet kapnak hozzá, akiknek csak 5 pontjuk van, valmint büszkék lehetnek arra, hogy itt játszhatnak. Biztos vagyok benne,hogy a játék hírnevét ezerrel növelné, és 1000-2000 forintot én is kiadnék érte.

Felhasználó
12 éve
Pólót nem hiszem hogy vennék, bár esetleg egyéb cuccokat is lehetne...
ezalatt telefon tokot vagy valami táska szerűséget. StickStore jó ötlet és erősen növelné a hasznotokat. Szerintem legyen. ;)
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png
«12»