«1...7891011...17» Új üzenet

Adminisztrátor
5 éve
Bani
Jó meg minden, de nekem így nem jó.
Nincs motivációm játszani, hogy én legyek az első a killezésben.

Nos, ha szeretned visszavonatni a killeket, csak szolj.

Felhasználó
5 éve
Oké
Kérném ha lehet.

Felhasználó
5 éve
jaj ne már! Lehet jogosan nyerted meg!

Tartsd meg max ha megint nyersz nem kéred!

Legutóbb szerkesztve Zwack által

Csak pozitívan!

Adminisztrátor
5 éve
Oké
Kérném ha lehet.

Kapsz 24 orat atgondolni.

Felhasználó
5 éve
Akkor tarts meg 10K legalább, ha már így alakult, még nem láttam olyan hsz-t aki neheztelne érte amugy sem! :)
A számolási rendszer miatt voltak inkább a kritikák részemről is meg az arányosság miatt.
Eleve én a fix 10K mellett tettem le egyébként is a voksom, alaphelyzetben szinte évtizedes munka összeszedni 100K-t, és sokaknak a 10K se ment a kezdetek óta, az is elég motiváló lehet.

Alaphelyzetben van vkinek 10K az 284.hely
kap még 10 K-t akkor 145.helyre ugrik amivel 140 helyezést javított.
Ha még1x összejön máris bőven benne van a top 100 ba olyan 80.hely környéke és ezt akár 2 hét alatt.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
5 éve
Amugy ez teljesen nem hulyeseg. Jutalom felso korlat. Szal lehet 100* szorzo, ami esetben ha keves jatekos van, es mondjuk 20 killel (masodiknak mondjuk 17) leszel kiraly is sokat nyersz (kb 2-5k), de ha szoros volt a verseny es 200 killel (masodiknak mondjuk 197), akkor meg cap 10k. Nah, akkor ettol a kortol igy lesz (ezt is beleertve). Igy harcostol is levonok 90k-t, hacsak nem az egeszet valoban vissza akarja mondani.

Felhasználó
5 éve
Az egészet.

Felhasználó
5 éve
Menthetetlen! :D
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
XD ne mar harcos. Banan hagyd csak meg neki! :D
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Adminisztrátor
5 éve
Mivel holnap reggel veget er a KoTH event, inditottam az ujat. Fejvadaszat! Mindenki, akinek a heten legalabb 50 killje volt*, veletlenszeruen egy celpontot kapott, aki hozza hasonlo mennyisegu killt szerzett. Egy jatekos tobb masik celpontja is lehet! Vasarnap delutan, nagyjabol hatra porbalom idoziteni a veget. Ha ekkor a celpontodnal tobb killed van, az o killjeit is megkapod! Ha nem, akkor persze o a tieid. Ez csak extra kill, nem veszitesz semmit, ha vesztesz. A cap megint 10k, azaz ha valakik nagyon extrem versenyeznek es 10k kill fole mennek, akkor sem lehet nagyobb a jutalom. A verseny heti killek alapjan megy majd, azaz a ma este meg nem szamit, de mar lathatod, ki a celpontod!
«1...7891011...17»