«12345...17» Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
Egy nagyon regi otlet ujrafeldolgozasakent, illetve mert 3.0 kapcsan is felmerult, bejelentem az elso Duplakill Eventet!

Nagyon sikkesen ma ejfeltol holnap ejfelig fog tartani, az ez ido alatt szerzett killek 2 pontot ernek minden szempontbol. Nem csak ossz killbe, hanem hetibe, napiba, szezonba, meg fegyver statisztikaba is. Jatekon belul nem fogja mutatni, hogy egyszerubb legyen az eletetek.

Kesobbiekben lehet szamitani kifejezett fegyverre vagy fegyverekre leszukitett eventre is, meg hasonlokra. Illetve az is valoszinu lesz, hogy minden szezon elso es utolso hetvegejen Duplakill hetvege lesz.

Felhasználó
6 éve
Az kemény! :D
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve
Egy nagyon regi otlet ujrafeldolgozasakent, illetve mert 3.0 kapcsan is felmerult, bejelentem az elso Duplakill Eventet!

Nagyon sikkesen ma ejfeltol holnap ejfelig fog tartani, az ez ido alatt szerzett killek 2 pontot ernek minden szempontbol. Nem csak ossz killbe, hanem hetibe, napiba, szezonba, meg fegyver statisztikaba is. Jatekon belul nem fogja mutatni, hogy egyszerubb legyen az eletetek.

Kesobbiekben lehet szamitani kifejezett fegyverre vagy fegyverekre leszukitett eventre is, meg hasonlokra. Illetve az is valoszinu lesz, hogy minden szezon elso es utolso hetvegejen Duplakill hetvege lesz.

08.30. Van írva, de 7. Hó van.

Adminisztrátor
6 éve
Jah semmi gond, csak nem tudok szamolni. fixd

Felhasználó
6 éve
De nem arról volt szó, hogy a régi ötletek nem véletlenül lettek elvetve, nem akarunk radikális változtatásokat, és nem "nyúlunk le" más játékoktól? :(
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Adminisztrátor
6 éve
Ha beidezed, hol lett elvetve a regi forumon, illetve miota felhoztam ezen, azonnal torlom. Illetve ha bizonyitod, hogy old.stickman.hu foruman nem ehhez a jatekhoz fuzodott az otlet, akkor meg moderatori jogot is adok. Erre ma ejfelig adok idot, ellenben 1 buntetopontot fogok adni, mert semmi pozitivum nem szarmazna abbol sem, ha igazad lenne.

Felhasználó
6 éve
Még ezen az új oldalon lett felvetve a duplakill ötlete, de már nem találtam, feltételezem törölve lett. A játékosok nagy része elvetette ezt az ötletet, arra hivatkozva, hogy elvenné a pontok eredeti célját, hogy pontosan mutassa, hány ölésük is van eddig. Érdekes, hogy az után merült fel újra neked az ötlet, hogy a Hearthstone nevű játékban is nem rég volt egy ilyen duplázós event, valamint talán a szezonális beosztás is innen származik, a missziók pedig egy az egyben a Call of Duty-ból lettek átemelve, de te nem szeretnél más játékokból átemelni játékelemeket, erre hivatkozva utasítod el mások ötleteit. Nyugodtan add a büntetőpontot, annyira érdekel, mintha "zsákbamacskát" adnál érte, amit lehet, hogy a CS:GO féle drop ihletett téged.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Adminisztrátor
6 éve
Amit mas jatekokbol koppintottam, annak oda is irtam a forrasat. Ilyen volt Diablo 3 a szezonok miatt, illetve Path of Exile a ligak miatt. Azt sem lepleztem, hogy a zsakbamacskak lootboxok lesznek, noha felettebb masok, mint az arena/moba jatekok eseten. Ezen kivul a fentebb linkelt temat nem egyszer vegigolvastam, es ugyan valoban felmerult, hogy teljesen mashogy kellene, vagy nem is kellene, mert egykill=egypont menet volt, amiota a pontok fizetoeszkoznek szamitanak az oldalon, azota ez nem valami relevans. Ja igen, es ha egy otletet elvetek, akkor sem torlom, hanem archivalom az arra valo gombbal az elvetett otletek koze. Szoval a kereses funkcio, de az erre kitalalt oldal atnezese is segitett volna (legalabbis sejtem, hogy kleni ilyen funkciot is rakott be), de nem vetted egyikre sem a faradtsagot, csak vadaskodsz. A csakot felkoverre tettem, mert amellett, hogy irod mivel van bajod, nem javasolsz semmi alternativat, hogy mitol lenne jobb vagy rosszabb. Mielott felhozod az otleted korabbrol, hogy meele kene meg nem is tudom mi volt mar a masik, hogy segitene az 1, jatekosok motivalasaban, hogy feljarjanak; 2, toplista mellett massal is osztokelni oket? Mivel komolyan kivancsi vagyok a velemenyedre, igy egyelore nem merem beirni a pontot, mert felek hogy letiltana.

Felhasználó
6 éve
Erős kritika, lehet igazad van, de lehet "véletlenek" összefolyása is. Én úgy gondolom, hogy nem nagyon lehet új, és olyan játékelemeket bevonni, amik még nem szerepelnek más játékokban.

Felhasználó
6 éve
Figyelj, Banán, nem azzal van a probléma, hogy más játékokból emelsz át, de ezzel nincs baj, jó ötletet "lopni" nem bűn. A probléma azzal van, hogy a játékosok tucatnyi hasonlóan jó, vagy jobb ötletet felvetettek már, amit te arra hivatkozva utasítasz el, hogy nem akarsz másik játékokból átemelni, erre bevallottan nekikezdesz ennek. Arra hivatkozva utasítasz el ötleteket, hogy túl radikálisak lennének a játék eredeti elképzeléseihez képest, erre felhozod ezt a duplakilles sztorit, ami a játék alapjait dönti le, az egyszerűséget, amire te is hivatkoztál a múltkori üzenetváltásunkkor. Nincs igazad abban, hogy nem néztem utána az eredeti ötletnek, de bizonyára tudod, hogy felhasználók nem láthatják a törölt topicoc-at, hozzászólásokat. Ez így jól is van, de akkor ne várd el, hogy olyat tegyek, amire nincs jogom. Motivációt akarsz adni a játékosoknak a játékra, és ez a lehető legjobb döntés, ugyanakkor engem nem motivál, hogy kicsi, nagy, vagy deluxe zsákbamacskát kapok, hiszen nem is tudom, hogy ez milyen jelentést hordoz magában. Ettől nekem miért lesz jobb? Miért lépjek be újra és újra? Ha mondjuk lenne egy olyan rendszer, hogy a jutalmakért tudok magamnak fejfedőt, skint, (pl különböző sugarű mpg) vagy akármit venni, amit aztán a játékban látok is, amiért kifizetődik a belefektetett energia, akkor több kedvem lesz leülni a játék elé. Ez sem eredeti ötlet, de nem is kell annak lennie. Az pedig, hogy a nap végén a profilomon 2356, vagy 2401 lesz írva ölésszámlálóként, nem fog hozzátenni a játékélményhez.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."
«12345...17»