«12345...11» Új üzenet

Adminisztrátor
6 éve
Ide fogok posztolni minden relevans informaciot a 3.0 verziorol.

Az egyelore egyetlen nem titok, hogy legkesobb szeptemberre szeretnem megcsinalni mindenestul.

Az izgalmasabb ujdonsagokrol valszeg nem fogok spoilerezni, de lesznek dolgok, amihez a nagyerdemu segitseget vagy velemenyt fogok kerni.

Rogton egy ilyennel kezdem. A 3.0 verzioban es utana, mivel jobb esetben lesznek uj/visszatero jatekosok, igy akarok egy beepitett kisegito rendszert a jatekon beluli funkciokhoz. Szoval ha valaki kerdez chaten, egy robot azonnal valaszol neki, igy:
130.original.PNG?1497294489
A kerdesem feletek, hogy mik a legsurubben elofordulo kerdesek uj jatekosoktol?

Szerk.: Ja igen, persze ha barkinek barmi ohaja-sohaja van, az is ide johet.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Moderátor
6 éve
A kerdesem feletek, hogy mik a legsurubben elofordulo kerdesek uj jatekosoktol?
Miért nincs fent senki?
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
A kerdesem feletek, hogy mik a legsurubben elofordulo kerdesek uj jatekosoktol?

Na akkor megint. Nem otleteket kertem, foleg nem olyanokat, amik mar el lettek vetve. 90%-ban mar biztos, hogy mi lesz es mi nem lesz az uj verzioban. Kerdeztem valamit, erre vartam valaszt. Ohaj-sohaj alatt is temaba vago dolgokra gondoltam.

Szerk.: Emerald tett fel egy ertelems kerdest, ezt veletlenbe toroltem. "olyan tudakozó féleség" Nem pont. Surun felmerulo kerdesekre automatikus valszat posztol annak, aki feltette (masnak nem jelenik meg a chanen elmeletileg). Szoval ha valaki uj, es beirja, hogy "hogyan megyek warra?" arra kap automatikus valaszt. Ezert is kerdeztem, hogy miket szoktak kerdezni jatekosok.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
Ja értem!
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve
Na akkor megint. Nem otleteket kertem
Szerk.: Ja igen, persze ha barkinek barmi ohaja-sohaja van, az is ide johet.

GENIUS

amúgy sokszor szokták kérdezni: "hogy lehet privát üzenetet küldeni?"

Legutóbb szerkesztve Dzsedzsi által


Adminisztrátor
6 éve
Oh boy I sure want to hear your feedback on stuff I post >>> POST NEW IDEAS MAN ITS SO CLEAR
Szerk.: priv added

Legutóbb szerkesztve Banán által


Elit
6 éve
Hogy lehet fegyvert valtani?
Hol tudok regisztralni?
Hogyan szallok jarmube?
-szerintem valahogy alapbol jeleznie kene az uj jatekosoknak belepeskor, hogy hogyan kell chatelni, illetve elohozni a chatet-
Hol tudok klanba lepni?
Hogy tudok csapatot valtani?
Hogyan megyek masik realmra?
Mivel gugolok?

Hirtelen ennyi jutott eszembe, igy altalanossagban szerintem talan ezek lehetnek a leggyakrabbak.

Felhasználó
6 éve
Meg talán az is, hogy: Hogy lehet fejrevalót váltani?
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
6 éve
Olyan dolog nem lehetne,hogy mondjuk valamilyen paranccsal PL: /heti vagy /összetett a játékban is elérni a statisztikákat?

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Elit
6 éve
Szerintem olyan parancs még akár nem is lenne olyan rossz ötlet, hogy mondjuk /napi /heti /havi parancsokkal kiírná, hogy hanyadik vagy, és jelenleg mennyivel. Talán ez még valamennyire megvalósítható lenne.
«12345...11»