«123» Új üzenet

Adminisztrátor
11 éve
Sziasztok!

Elkészült a következő verzió, mely a következő főbb újításokat tartalmazza:
* Írás közben látod a chat előzményeket
* Tab menü szebb design-t kapott, és egybe láthatod az infókat
* Az M4 javítva lett
* Bekerült az ásatás (részletek: a történet folytatódik...)
* És természetesen az 1v1 rendszer

Az 1v1 rendszer pontos működése:
1a) Előre célszerű megbeszélni, hogy ki melyik csapatban lesz, milyen fegyverrel, és, hogy melyik 1v1 pályán játszotok majd
1b) Kiválasztasz valakit a játékban
2) A játékban az egyik fél kihívja a másikat a következő chat-paranccsal:
/1v1 jatekosnev 10

ahol a jatekosnev a játékos neve
a 10 pedig a killek száma, hogy meddig megy a játék. Ha nem írsz be semmit, akkor 10-ig fog menni. Minimum: 5, maximum: 50

3) A kihívott fél a jobb alsó sarokban látni fogja a felkérést. Ezt /accept paranccsal tudja elfogadni. (Mindig a legutolsó felkérést fogja mutatni)
4) Amikor a másik fél elfogadta a felkérést, automatikusan átteleportál a teleport épületbe. Minden egyes meghalásnál ugyan ide fog dobni, ez lesz a respawn hely. (Közben egy külön realmra kerültetek)
5) Mehet a meccs! Addig tart, amíg az egyik fél el nem éri a limitet. Az 1v1 pontozása változatlan maradt. (Mint a cw-é)
Győzelem esetén: 4 pont
Vereség esetén: 1 pont

Egyéb infók:
A law túl overpower lett, nem ajánlom!
Ha valaki kilép/elmenekül/kifagy, az 1v1 véget ér, senki nem kap pontot.

Legutóbb szerkesztve Bolint99 által


Felhasználó
11 éve
A neved meg nem engedett karaktereket tartalmaz.

Ezt írja ki ha csatlakozni akarok pedig letöltöttem az új verziót ,vagy semmi köze hozzá ?
Terrell+Suggs

Felhasználó
11 éve
Ugyanez a problémám van. Akármi nevet beírok, kidob, hogy nem megengedett karaktert tartalmaz a nevem. A player névbe is beleköt..

Felhasználó
11 éve
Türelem, majd javítva lesz. Ma már úgy sincs fent senki, jobban jártok, ha holnap visszanéztek.

Adminisztrátor
11 éve
Engem sem engedett fel először, aztán megjavult. Hamarosan javítva lesz, Hector és Alex dolgoznak rajta! :)

Felhasználó
11 éve
Ennél az 1v1 megoldásnál csak annyi hátul ütője van, hogy nem lehet cserélni 5nél vagy akármennyinél!

Felhasználó
11 éve
Lopják a nevemet xD
Killerman71!

Tényleg,nekem is néha egybefolynak a dolgok feliratok stb..
De az a jó ,hogy dolgoznak rajta :)
Minek irjak ide? Úgysem fogja senki sem elolvasni! Amúgy is hasztalan.

Felhasználó
11 éve
Ennél az 1v1 megoldásnál csak annyi hátul ütője van, hogy nem lehet cserélni 5nél vagy akármennyinél!
Hát annyiban jo hogyha te mondjuk techbe nemtudsz annyira jól akkor nem kell techbe lenned.
Vagy két mecset kell lenyomnod az ellenféllel.;D
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Adminisztrátor
11 éve
Pl. két 5ös meccs => 10 :)
És asszem várható egy bugfix kiadás (v2.3.4)

Moderátor
11 éve
Tudtam hogy kipróbáljátok :D nem csalódtam.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz
«123»