«1...910111213...68» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Adjunk új értelmet ennek, mert így szar rossz:
- Csak olyat tölts fel, ami megváltoztatja a fegyver skinjét, és nem csak átszínezi.
- Egy kivétel, ha az átszínezéstől más fílingje lesz az egésznek (pl: nem narancsásrga fogókák kellenek, hanem mondjuk olyanok, amitől úgy érezzük, hogy arany van a kezünkben)

Felhasználó
11 éve
Átszínezés is skinváltásnak minősül. Bár akkor legalább egy rendes programban a zöld színárnyalatot alakítottad volna át, és nem csak rárajzolsz...

Moderátor
11 éve
Az mpgnél azért lett kék a zöld textúrád, mert az mpgem.jpg fájl mintája rá van húzva a textúrára(, és ott kék). A másik, hogy van egy olyan parancs a játékban, hogy /NOHUD

Felhasználó
11 éve
Valaki nem tudna 1 jó noob skin-t csinálni!? Megköszönném!

Felhasználó
11 éve
Kapj elő egy képszerkesztőt, és rakj össze egyet te.

Felhasználó
11 éve
Es a Redtiger camo hol marad?:D Amugy nemrosszak.

Legutóbb szerkesztve Wings által


Moderátor
11 éve
Akkor már legyen barnarancs is.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Első skinem, és mivel mostanába lawwal vagyok, gondoltam a skint is erre a fegyverre készítem. Berozsdásodott lawot láthattok majd (a kék rozsda egy létező dolog nem csak úgy poénból lett ez kiválasztva).
Stickman_Warfare_2013.01.12._13-00-39_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2013.01.12._13-00-44_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2013.01.12._13-01-13_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És végül a játékhoz:
law_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/?
Edit: Unatkoztam ma (ismét) és gondoltam készítek egy m8 skint is. Mivel már kértétek speedtől, hogy legyen red camo is, ezért csináltam egyet ;).
Stickman_Warfare_2013.01.12._17-06-28_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2013.01.12._17-07-25_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2013.01.12._17-07-08_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2013.01.12._17-07-22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És a játékba való:
M82_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
A "kék rozsda" grünspan néven valóban létezik a réz és a bronz korrodálása miatt. Ezeket az anyagokat Gábor Áronra nemet mondva újabban inkább csak a lőszerekhez használják (pl. d-20 152mm). A barna (vörös) rozsda viszont vasat tartalmazó ötvözetek jellegzetessége. A kettőt együtt túlzás "szerepeltetni", a kevesebb időnként jobb.

Felhasználó
11 éve
Köszönöm :D. Ha már megnéztétek akkor pontozzátok az m8-at is ;). Editbe betettem. Szerintem talán még jobb is mint a law :D.
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...910111213...68»