Új üzenet

Moderátor
10 éve
Az a helyzet, hogy a játék következő verziójától már nem választ el olyan sok minden titeket, viszont egy nagy dolog van ami igen: meg kéne rajzolni az új medálok grafikáját.

A template készen van (magyarul a minta), méghozzá photoshopban.

Amit szeretnék: png fájlok a template méretében, csak az ábra változzon, meg az írás, illetve van ott még 2 színlayer, azokat az árnyalatokat használhatjátok (de azok főképp az értékesebbeknek vannak). Fontos, hogy a kép széle átlátszó legyen.

Hogy mely medálok kellenek? Kb mind, hamarosan leírom, hogy melyik nem, de csak régi béna medálok lettek kivéve, okkal (pl outland leugrás). Koncentráljatok azokra amiket még mindig meg lehet szerezni.

Letöltés: http://goo.gl/Rt0Jor

Szóval hajrá! Természetesen a szebb győz :)

Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
Az ikon rétegstílusát megkaphatjuk, ha megvan még külön? Megpróbáltam utánozni, de nem teljesen pontos.

Moderátor
10 éve
Filter/Embossal van megcsinálva
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
Kb-ra megcsináltam a minta stílusát, felrakom, hátha valaki szeretné használni:
letöltés
Edit: a karc rétegről még mindig lelógott a bal felső sarokban egy kicsi, ne kérdezzétek, hogy a fehér réteggel nézve miért nincs ott..., szóval arra is tettem egy maszkot.

Legutóbb szerkesztve speed által


Moderátor
10 éve
Nem látom a külömbséget

Legutóbb szerkesztve Hector által

Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
És egész pontosan milyen medálok kellenek? :D(azaz mit kell megcsinálni ahoz, hogy meglehessen szerezni) :) Vagy csak a régieknek kell új textura? :D




Legutóbb szerkesztve kléni által


Moderátor
10 éve
A régieknek kell, az újakat megrajzolom én, hogy meglepetés maradjon.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
Jó akkor megnézem mennyire megy a photoshop :D

Moderátor
10 éve
Jólvan, speed megcsinálta az egyik felét, én a másikat, már kész is van. Szóval lassúak voltatok téma lezárva.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz