«1...1718192021...26» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
ÉS hol töltenél le betűtípust?
Amúgy ez mi amit küldtél? O.o
Google a barátod
És ezek egyedi logók, bár nem lett volna nehéz kitalálni.

Legutóbb szerkesztve Dolan által


Felhasználó
10 éve
Egyedi logóknak ilyesmit neveznék, nem pár letöltött betűtípust.

Egyedinek számít, hiszen neked ilyen betűtípusaid nincsenek. De hát mi mást vártam volna a drága klénitől, ugyebár :).

U.i.:Amit a megrendelő kér, azt rakok rá.

Legutóbb szerkesztve FLI által

getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
Egyedinek számít, hiszen neked ilyen betűtípusaid nincsenek. De hát mi mást vártam volna a drága klénitől, ugyebár :).
Realizáld már hogy te vagy a hülye.
Ha már klánlogó, ezt nemrég készítettem.
godlogo_www.kepfeltoltes.hu_.png
szép. :D

Felhasználó
10 éve
Nem mind betűtípus alapján készített, hanem vannak ám ott saját maga által szerkesztet betűk is, ha csak a betűkről beszélünk...mert vannak ott mellette grafikák is, amiket nem a google képkeresőből meríttet, hanem saját maga rajzolta meg digitálisan.
Hiába próbálod megmagyarázni mindig, hogy neked van igazad, csak egyre jobban az látszik, hogy nagyon nem értesz hozzá.

Ha épp nem jut eszembe semmi, van olyan, hogy onnan merítek, de ez miért lenne baj?
getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
Egyedinek számít, hiszen neked ilyen betűtípusaid nincsenek.
Egyedi nem attól lesz, hogy ráírod a saját betűtípusoddal a betűket. Ettől pont hogy semmi egyediség nem lesz egyik banneredben sem. Egy banner nem is csak betűkből áll. Egyedivé a színek, a formák, elhelyezés, háttér, és minden más fogja tenni. Azért linkeltem azt az oldalt, mert ott nem igen fogsz tudni mondani két olyan logót, ami annyira hasonlít egymásra, mint amit te mutattál kettőt. Ezen kívül mi is megtaláltuk már régen a dafont.com, és más betűtípus letöltő oldalt.
Ettől függetlenül nem azért írtam, hogy beléd kössek, csupán azt akartam mondani, hogy nem csak más betűtípus kell ahhoz, hogy egyedi legyen egy kép. Nincs azzal problémám, hogy másoknak akarsz készíteni ilyeneket, ha ez kell nekik, hajrá, de ettől függetlenül fejleszthetnéd önmagad, hogy később tudj olyan jó munkákat készíteni, mint az a srác, akinek linkeltem az oldalát.

Felhasználó
10 éve
Ettől függetlenül nem azért írtam, hogy beléd kössek, csupán azt akartam mondani, hogy nem csak más betűtípus kell ahhoz, hogy egyedi legyen egy kép. Nincs azzal problémám, hogy másoknak akarsz készíteni ilyeneket, ha ez kell nekik, hajrá, de ettől függetlenül fejleszthetnéd önmagad, hogy később tudj olyan jó munkákat készíteni, mint az a srác, akinek linkeltem az oldalát.
Realizáld már hogy te vagy a hülye.
Hiába próbálod megmagyarázni mindig, hogy neked van igazad, csak egyre jobban az látszik, hogy nagyon nem értesz hozzá.

Lehet, hogy legalább te nem annak szántad, de ezek után lehúzatom a rolót. :(
Vagy most mit fognak rólam hinni az emberek?
Szerinted nem vagyok elég kreatív?
De átírtam a hírdetés szövegét, hogy ezzel ne legyen többé baj.
S, jómagam nem grafikus vagyok, csak hobbiként tervezgetek ilyeneket.
Én ilyen betűközpontú ember vagyok.
És megint csak a hurrogást kapom, én nem értelek titeket, miért kell más kedvét elvenni? Azt sem, hogy miért gondoljátok, hogy ilyen primitív vagyok.
Elegem van ebből!

Legutóbb szerkesztve FLI által

getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
ilyeneket még én is tudok kreálni kakilás után..:A:D:S_A:DS_A

Felhasználó
10 éve
Bocs hogy nem tetszettek a "munkáid", remélem megbocsájtasz.

Felhasználó
10 éve
Na mind1, az a lényeg, hogy így is vannak normális emberek, akik megbíznak bennem.
getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
10 éve
Lásd már be, hogy itt nem mi vagyunk a gonoszok, amiért lehurrogjuk a "munkáidat". Legalább önkritikád lenne. Gondolj bele ki az, aki kér tőled egy logót fehér háttérrel és egy betűtípussal? Ne röhögtess már.
«1...1718192021...26»