«1...1516171819...26» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
első képem:
kp_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
pécs konténerpályaudvar
Ez a kép azért tetszik mert én is pécsi vagyok....
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Nem vagyok rasszista. :) Az eos 33-at ajánlottam, igaz hogy csak egyet, de ez is ef-es canon.
(Az fd csúcsa a t-90 az eosok alapja. Csak az afhoz nem tudták megoldani a fd csatlakozással a motorizálást, és jött az ef. Obiba épített motor - a nikon pedig a vázból mozgatja obijait.)

Moderátor
10 éve

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
10 éve
Nem vagyok rasszista. :) Az eos 33-at ajánlottam, igaz hogy csak egyet, de ez is ef-es canon.
(Az fd csúcsa a t-90 az eosok alapja. Csak az afhoz nem tudták megoldani a fd csatlakozással a motorizálást, és jött az ef. Obiba épített motor - a nikon pedig a vázból mozgatja obijait.)

A Nikon is kezd már ráérezni, hogy a vázba épített fókuszmotor miért nem a legjobb megoldás, egyre több belső fókuszos objektívük van, az alsó szegmens vázaiba meg már nem is raknak fókuszmotort. Valószínű, ha felújítják a teljes obikínálatukat, akkor a csúcsvázakba sem fog már AF motor kerülni.

Főnök urak! Bocsánat, hogy beleszólok, de gondolom ez azért homokozó, hogy itt a homokosok a grafikai cuccokkal foglalkozni vágyók tanulgassanak. De az ilyen borzalmas szakszavakkal amit még csak el sem magyaráztok, hogy mi micsoda, kezd iskola feelingje lenni és akkor bizony sokan ellógnak majd innen. Tessék csak szépen mindent elmagyarázni. :P

Tessék csak szépen mindent googlezni. Egy az, hogy a felsorolt technológiák jó része már alig-alig létezik (ez persze nem igaz, csak szorul vissza), manapság, ha képben akarsz lenni, akkor sokkal kevesebb dolgot kell "megtanulni", mint akár 15 évvel ezelőtt (mondom ezt úgy, hogy 15 éve még én sem konyítottam semmit az egészhez, és én is az elmúlt években kupálódtam ki valamilyen szinten).

Viszont, amit manapság még nagyon megéri csinálni, az a régi m42-es obik felvásárlása (ez ugye a fent említett menetes), ezeket simán lehet átalakítóval használni digitális gépeken is. Olcsók, elpusztíthatatlanok, van belőle bőven kínálat, és még ha egy régi vázzal is veszi az ember (ha működik, ha nem), akkor is megéri. Ráadásul az építési minőségük iszonyatosan jó, sokkal több köztük a fix, mint a zoom, szóval még jó eséllyel szebb képeket is lehet velük lőni. Ráadásul kis kézügyességgel még jól tisztíthatók is, ez a mai automata obikról kevésbé mondható el (persze, ezeket is szét lehet szedni, de túrkáljon bennük, akiknek két anyja van, abból az egyik villamosmérnök, a másik meg finomműszerész).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
Tudom, hogy mostanában nagyon felkapott dolog lett itt a fotózás, de kíváncsi vagyok mit szóltok pár képemhez...
d1o5J4ox
zEgrTQfD
4eD2XRqW
ggJzk8AK

Így jó? Nem értek a dropboxhoz. :$

Legutóbb szerkesztve momo által

„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
F_nyk_p0156_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
A harmadik képen a Budai Ifjúsági Parktól délre eső rész van?

Felhasználó
10 éve
Nem, az a Duna korzón van. A kettes villamos előtt.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
Első vállalható képeim..
2013-06-06_20.40.52_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSC07622_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSC07846_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSC07870_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSC07886_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
DSC08245_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve BeerDeer által

BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Mindegyik saját, és 2 hónap termése amúgy.. Nem vagyok túl aktív.. Azért tűnhet mert 2 különböző fényképezővel készültek.:D
Az utsó Fluffy kaméleonja, az első kép Tbányai állomás mellett, a többi Párizsban készült amúgy..
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...1516171819...26»