«1...34567» Új üzenet

Moderátor
12 éve
content
Ne törd a vonalat, ha nem muszáj (oldalra elég kihúzni, egy tengelyre rendezni, és EGYENES vonallal a billentyűhöz kötni). R nálad is kimaradt (mivel az hotkey, nem csak /r-el megy, szerintem oda lehetne húzni, ahogy a C-t is), plusz ugyanaz, mint korábban. Használatban lévő billentyűn ne húzz át vonalat. Gondolok itt a szóközre, ki lehetne kerülni.
Igyekeztem javítani ezeket a dolgokat.
Egyetlen zavaró dolog van még benne számomra, ez egy Mac billentyűzetnek tűnik, numpad híján. Az nem árt oda, hogy teljes legyen a klaviatúra képe, még ha nincs is semmi funkció rajta.
Szerintem nem ezen múlik, hogy Maces billentyűzetnek tűnik-e. És nem is fontos ez az ábra szempontjából. És ha nincs semmi funkció a numpadon, akkor minek rakjam rá.
Gondolom Oli is vektorokat keresett, és durván 2-3 használható van a neten. Az egyik amit én használtam (pc, de az enter meg a turbó gomb befigyel), a másikak pedig Mac billentyűzetek...

Lehet majd ha unatkozom, megcsinálom a sajátomat.
Az egészet én rajzoltam, pont azért, mert tudtam, hogy nem lesz rendes grafika. Amúgy se volt olyan nehéz megcsinálni, és mostantól van már egy sajátom, amit fel tudok más dolgokhoz is használni :)

Felhasználó
12 éve
Idézet:
És még a Q-t is mindjárt rárakom (célzás)
Ez kimaradt.

Felhasználó
12 éve
A képre ne írj. A F melletti szöveg alig látszik.

Moderátor
12 éve
Van valami jobb ötleted, hogyan oldjam meg?

Felhasználó
12 éve
A Chat felirat mellé befér.

Moderátor
12 éve
Hogy férne már be? És ha oda raknám, akkor meg átmenne a vonal több gombon is. Ennél jobb megoldás nem jutott eszembe, ez van.

Adminisztrátor
12 éve
Kicsit több shadow kell neki azt cs.

Felhasználó
12 éve
Most már végleges olié, mert már bent van, vagy még tart és lehet csinálni?
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
Látod bent a játékban? Ha nem, akkor azt csinálsz amit akarsz.

Moderátor
12 éve
Csak ide a leírásba raktam be. Alkossatok valami szépet, gyerünk.
«1...34567»