«1...1112131415...20» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Ja és mielőtt beleélnétek magatokat a dologba, szükségetek lesz lerenderelni a fegyvereket valami programmal, nem printscreen lesz (100%ban) a követelmény.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
betoltoPNG.png
Vélemény?

megjegyzés vol1: http://stickman.hu/forum/Grafika/Bet%C3%B6lt%C5%91k%C3%A9perny%C5%91?u=11327#11327 Innen van az ötlet ;)
megjegyzés vol2: Speed M4-e van az asztalon, mivel új betöltő akkor lesz, mikor speed M4-e is bekerül majd.

Felhasználó
11 éve
nekem teszik a csík meg az egész, de mi az a Tanonc felirat az M4A1 alatt?

Felhasználó
11 éve
Talán, hogy a régi accom neve Tanonc, és kb. mindenhol ez az álnevem?! :)

Felhasználó
11 éve
Szerintem kicsit hajaz a CoD betöltőképére. :*
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Gondolom kritérium hogy valami kerek számmal osztható legyen azért a csíkok száma, ha százalékos arányról beszélünk...
Az kizárt dolog, mert nem tudom.

Moderátor
11 éve
Az a baj, hogy már megvan a koncepció és nem ez az. Ezért kellett volna megvárni, a posztomat. Amúgy tényleg nem rossz, csak ha minden fegyverrel ilyen készülne, az unalmas lesz.

EDIT: Meggondoltam magam, hamarosan megmutatom milyen képeket várok, csak előbb felköltözöm a koliba ;)
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Gondolom kritérium hogy valami kerek számmal osztható legyen azért a csíkok száma, ha százalékos arányról beszélünk...
Persze, ez csak egy terv.

Hector, ha adsz egy koncepciót akkor megpróbálok valamit összehozni újra :D

Felhasználó
11 éve
Szerintem alapvetően 2-3 jót láttam (a sajátomról akkor se mondanék semmit ha istenítené a tervet mindenki). Ezek közül egyik a legutóbbi, de várom, mit gondolt ki Hector.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Csináltam egyet:
QE9HXktvAwMAUApNEwVQ
getbanner.php?n=kismessi27
«1...1112131415...20»