«1...89101112...20» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nem tölt az annyit, hogy ott lehessen képet váltani.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
12 éve
Hogy többet töltsön a játék szerintem Alexnek mindösszesen egy percébe kerül ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
De az senkinek nem előnyös, ha többet tölt a játék :P.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
12 éve
Nem voltak azon a képen olyan szép/előnyös szavak :P

Moderátor
12 éve
Betöltéshez:Egy fekete stick ami töltés közben elkezd a talpától felfele kékülni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
12 éve
Egyelőre ne filozofáljatok annyit, mert még nem érkezett olyan egetverően marha jó kép, csak jó irányba indultatok el, hát érjetek is be a célba.

Felhasználó
12 éve
Üdv! 666 képei és Speedgamer legelsője nyerte el nagyon a tetszésem, de 666 MW2-es képéhez Speedgamer töltőcsíkja lenne a legjobb.

Felhasználó
12 éve
Hát most is csak unatkoztam, és ezt hoztam fel második felvonásként.

image-8331_4F22E2EA.jpg

én így szeretem, homályosan...
eredeti stick logot nem raktam bele, nem lett volna neki jó hely, megelégedtem az egysorossal, de ez a betűtípusa, lehet, hogy egy kicsit túl pirosas, úgysem veszi senki hasznát, bár nekem ez a sok sima screenshot nem tetszik, még mindig a robbanó deltára szavaznék

ja és a verziószámot nem nagy cucc cserélni, minden új verziónál át lehet írni, ezen ne akadjatok fenn
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Adminisztrátor
12 éve
Jöhetne inkább olyan, ahol viszonylag közel a kamerához áll 1-4 stick, a háttér is izgalmas, és esetleg az előtérben is történik valami (talán lövés), de ez utóbbi kevésbé fontos. Aztán még radial blur rá meg a szélét kicsit sötétíteni, hogy meglegyen a csda HDR fotó feeling. Meg a MW koppintás se rossz, más játékborítókat is koppinthattok (jó minőségben, és nulláról rajzolva!), ha az jobban fekszik.

Moderátor
12 éve
Szóval amiket én csináltam, az elfogadható? ::)
«1...89101112...20»