«1...7891011...20» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Megengeded, hogy használjam a kompozíciót, ahogy megcsináltad a képet?

Persze, nyugodtan használd. ;)
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Moderátor
12 éve
Van 2 újabb screenshot (tudom, hogy nagyon szeretitek a screenshotokat th_trollface.png)

stickman-load-wall-07.png
stickman-load-wall-08.png

Moderátor
12 éve
666: Grat, tényleg jól néz ki. De szerintem használd az eredeti logót (tényleg, elküldtem én már valakinek? Mert ha nem, akkor szóljatok, tudom küldeni nagy méretben.)
Szerk: Mivel kérték többen is, itt van: PSD, PNG, eredeti PSD (ebből csináltam aztán a menübe valót)

Felhasználó
12 éve
nekem speedgamer betöltőcsíkja nagyon tetszett, ezért felhasználtam és csináltam egy ilyet:

image-8C3F_4EF9BC4A.jpg

tudom nem valami jó (csak unatkoztam)de aki akarja felőlem fejlesztheti
nekem a háttér és a betöltőcsík tetszik aki akarja cserélje le a logót nekem most nincs rá időm...

erre rakjon valaki eredeti logót aztán várom a többi véleményt:
image-8B36_4EF9C38E.jpg
vagy ezt
image-7899_4EFA1234.jpg

az egész úgy született, hogy kivettem sticktoollal a talajmódosítókat, bementem a vízbe, "fotóztam" nohuddal és nofegyvvel
aztán fogytam egy noobot (amit nem lehet eltűntetni :( bug ) és lövöldöztem és a robbanásokat beleraktam a szimplába biztos nem áltam tökéletesen ugyanott ezzel lehet baj... azt homályosítottam és a betöltőcsík....

itt egy gif
image-5ECE_4EF9D1D4.gif
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Túl unalmas. Egyébként nem tudtál volna odatenni egy eredeti Stickman Warfare logot?
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Kicsit barátságosabb mint a robbanó delta. Mint ha a 3. világháború lenne... :D A GUN kezében lévő M16 JoeBlack modellje.

Ez jó, csak a GUN keze furcsa. :)
Figyelmet kérünk mindenkitől!
Létrejött a Stickman Warfare új magazinja!
A magazin létrehozásában segített
55andris - Varga András
Bolint99 - Mérő Bálint
Sirus - T.Tamás
Treborida - Illés Róbert
Stickman Magazin by: Bored - Ismeretlen ember

Felhasználó
12 éve
nekem speedgamer betöltőcsíkja nagyon tetszett, ezért felhasználtam és csináltam egy ilyet:
.
Ez nem lenne olyan rosz, ha eredi logot raknál és nem lenne ilyen homályos. De ha javítgatod akkor lehet belőle valami. :)

Felhasználó
12 éve
Van 2 újabb screenshot
Ebbe semmi idézet nincsen de nem ez a lényeg, szerintem ilyesmi screenshotokat kéne csinálni és több képből álna az egész a betöltőcsík meg ugyan ez lenne minden képen. :D

Felhasználó
12 éve
Félreérted. Ha 9 tab-ból áll az egész,akkor 9 különböző kép lenne. Az egyik csak 1 tab tele,a másikon már 2,a harmadikon.....stb.

Adminisztrátor
12 éve
Több kép arra lenne jó, hogy midnen indításnál más jelenik meg, esetleg töltés közben is változik (a'la portal2)
«1...7891011...20»