«1...678910...20» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Egyszerű lett, de szerintem elég jó. Még lenne mit rajta dolgozni, de nincs ötletem.
beta2_www.kepfeltoltes.hu_.png
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Moderátor
12 éve
A stickeknek nincs ilyen hosszú nyakuk,amúgy szerintem mehetne még egy MPG-s mögé jobbra.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
12 éve
Végre valami egyedi és kreatív. Grat hozzá, 666.

Speedgamer, a tieddel csak egy baj van ... Unalmas. De az is jobban össze van rakva, mint az előtte lévő bármelyik.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
666 Ez nem semmi olyan mintha ki lenne gyúrva a stick :D
xgulssetau5bw90hen2d.png

Moderátor
12 éve
Végre valami egyedi és kreatív.
Bf3-pc-cover.jpg
Én ezt nem tudom elkészíteni, de ötletem lenne a betöltőcsíknak: a Stickman Warfare felirat a halványból ahogy töltődik teljesen élénk színű lesz. Nem tudom, hogy érthető-e.
Meg lehet csinálni, de nem lenne egyértelmű, hogy hol tart a betöltés. Lehetne mellé % számláló, de azt meg pont ki kellene venni, hogy jobban nézzen ki a betöltés.

Moderátor
12 éve
Egyedi, mint "végre nem print screen photoshop szűrőkkel" ... Csak mert most már nem a tied a legjobb, nem kell rögtön plágiumot kiáltani ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Köszi szépen mindenkinek!
Holnap még egy kicsit "gyúrok,, rajta, mára ennyi elég volt.
Szerintem mehetne még egy MPG-s mögé jobbra.

Holnap megnézem hogy úgy milyen ;)

Igen, valóban egy képről mintáztam de nem erről. Hanem erről!
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Moderátor
12 éve
Szerintem a teste lehetne olyan, mint a játékban és csak ismételni tudnám, hogy a nyaka lehetne rövidebb :) Jól kivágtad a fegyóját

szerk: megengeded, hogy használjam a kompozíciót, ahogy megcsináltad a képet?

Adminisztrátor
12 éve
Az speedgamer-féle betöltőcsík design nagyon elnyete a tetszésemet, főleg úgy lehetne, hogy azon a lenti üvegcsíkon bal oldalt a kis betöltő rublikák, jobb oldalt pedig a stickman warfare logó lenne (aztán lehet ez mégsem néz ki olyan jól, mint a képre helyezett nagy logó).

A legutóbbi pár kép már elég igényes, csak így tovább, ha jók, én 5-10 kpet is gond nélkül be vagyok hajlandó rakni.

Egyébként a végleges képekre majd nem kell se csík, se logó, se semmi, mert azt utólag rakja majd össze a játék, szóval legyen nálatok egy olyan másolat, de amit ide posztoltok, nyugodtan rakjátok rá, hogy látsszon, milyen az összkép.

Moderátor
12 éve
Vannak különféle normáltól eltérő réteg módok/effektek pl overlay. Be lehet ilyet programozni a játékba? Csak mert az én próbálkozásomon overlay-el van kialakítva az üveg csík alul
«1...678910...20»