Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Rendszeresen van olyan, hogyha chatbe írok valamit akkor teljesen átkölti(a mondatban nem volt káromkodás)és nem csak szavakat cserél ki hanem teljesen mást ír ki a chatbe mint amit én eleinte beírok.

Elit
12 éve
Ez vagy azért van, mert nem veszed észre, hogy rosszul írod le, vagy pedig azért, mert például a szarvast sem lehet leírni a trágár szóval kezdődő szó eleje miatt, erről pedig igazából senki sem tehet. Meg vannak adva, hogy mely szavakat alakítsa át virágnevekké, és ha egy szóban az szerepel, akkor automatikusan átváltja.

Felhasználó
12 éve
A virágnevessel is találkoztam már, de nem ilyen problémám van.Pl volt egyszer hogy leírtam ezt a mondatot:Azért mert nem akarom.Mikor kiment az üzenőfalra így nézett ki:Mert egy hóvirág vagyok

Felhasználó
12 éve
Most a játék chat-jéről, az üzenőfalról, vagy valamelyik klán fórumáról beszélsz?

Felhasználó
12 éve
A játék chajéről

Felhasználó
12 éve
Oké majd megpróbálom