«123456...18»

Gyakrabban jöjjön Zsani?:D

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

Minekaz?:P
Én eddig az évben itthon nem nyitottam ki egy könyvem se

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

És inkább stickmunon csavarogsz?:'D
Facen sokkal több élőt találsz xd

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

Ember te egy huncut szerzet vagy.

:'DDDD

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

Nekem holnap alapbol nincs xd

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

Itt is de nem maradt meg xd

Alig. Húspárti vagyok sajnálom :(

[Fight_Club] » Offtopic 11 éve

Egyél sallátát xd

Lelsalláta:3hmmm...

«123456...18»