«12345...22»
Egoisták » Offtopic 11 éve

Amugy hogy kihalt mar ez a jatek? Regen olyan jo volt..

Egoisták » Offtopic 11 éve

Tequila is da best de vodka narancs se túl bad.

Legutóbb szerkesztve Balotelli által.

Egoisták » Tagfelvétel 11 éve

nemtudom mi a fasz van itt de elutasítva

Egoisták » Offtopic 11 éve

gyerekek mik a legbizonytalanabb allatok a vilagon

Egoisták » Offtopic 12 éve

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Egoisták » Offtopic 12 éve

piros ferráriii

Egoisták » Offtopic 12 éve

HÜLYE PICSA..PICSÁK EVERYWHERE

Egoisták » Offtopic 12 éve

gyerekek DAT ASS

Egoisták » Offtopic 12 éve

mert egy fasz.

Egoisták » Offtopic 12 éve

mások csúnya szóval való illetése komoly büntetést hagy maga után

de dasher nem..én nem erre értettem hanem hogy mi volt az alaphelyzet ami miatt ukrajna és az oroszok balhéznak

Legutóbb szerkesztve Balotelli által.

«12345...22»