«12345...128»

Felhasználó
14 éve
Nekem meg 800+... :$

Adminisztrátor
14 éve
tl;dr

Latod valahova kiirva hogy VAN tgf? Igen? Nem? Akkor takarodsz.

Felhasználó
14 éve
Igen, probléma.
Írtál, de minek?
Ide mit kell írni?

Felhasználó
14 éve
Azért ne mert nincs TGF. Csak 1 oldalt kell visszanézned, ott megtalálod, hogy nincs...
Ide mit kell írni?

Felhasználó
14 éve
A jelentkezés szép, kerek, sőt még tetszik is, de sajna most nincs tgf. :(

Felhasználó
14 éve
Dejóvagy. Te is olyan vagy, hogy csak 1 klánt akarsz.


szia joci, kungi ♥

Adminisztrátor
14 éve
Ribanc.       

Felhasználó
14 éve
Egyem a szíved cukipofa.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
14 éve
Szia Zero. ♥

Felhasználó
14 éve
Nem a legszebb jelentkezés... :P De most jeliztél am hozzánk is... ;)
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater
«12345...128»