«1...7273747576...84»

Elit
10 éve
Szép vagy Boni, az előbb írtad, hogy nem írsz ide. :DDDDDDDDDDDD

Elit
10 éve
stunt akit mi két labbal utasitottunk el mellesleg.
A ti Petyátokkal meg mi vagyunk így. Nincs 3-4 napja, hogy elutasítottuk a jelentkezését tökös gyerek. Majd biztos meghívjuk a klánba azok után, hogy egy egyértelmű nemmel utasítottuk őt el. Nem mérlegelsz. Csak a szád jár. De minek?
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
Várjál csak, szépen megfogalmaztad, hogy korkülönbség miatt nem vesztek be.
Aminek örülök is.
Mellesleg Pitbull*
Nőtt a fogad ,hogy ennyire próbálkozol drágaság?
Én is feltehetném ezt a kérdést neked.

Legutóbb szerkesztve Compton által.


Felhasználó
10 éve
Téged mindenki leszar, szóval takarodj már.
Elég nevetséges, hogy ezt a hepajt egy tag miatt csináltátok, aki mellesleg 1-2 hétnél nem bírja tovább...

Elit
10 éve
Ez a lényeg, de látom gecibuták vagytok. Teszt volt, de tudjátok mit, legyetek vele boldogok, örüljetek neki két hétig, utána meg lássátok be, hogy kurvára megérte itt sírni órákig, mert kilépett az a nyomorék.

Elit
10 éve
1-2 hét ne túlozzatok már légyszíves! :D
Nexus! Te igazán átláthatnád a dolgokat. A miért még mindig rohadtul nem mindegy. :D
"Ezek az emberi lények csak akkor figyelnek rád, ha elkezdtél éni vagy ha már meghaltál"

Felhasználó
10 éve
Ez a lényeg...amég tag kiállunk mellette...ez a klánunk lényege (a tietek a killelés)
adrenaline addict



Elit
10 éve
Hát nem egészen.

Felhasználó
10 éve
Jólvan, senkit se érdekelsz itt, nem veszed észre?

Felhasználó
10 éve
Bazdmeg xdddddd
ilyen geci nehéz volt felfogni, hogy takarodjatok már a retkes anyátok faszába?! Xdddd

Legutóbb szerkesztve Compton által.

«1...7273747576...84»