«1...6768697071...78»

Moderátor
6 éve
"2013-11-12 Csapó Szabolcs Matematika tantárgyból jeles(5) osztályzatot kapott."

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
6 éve
ezen mi olyan érdekes?
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
6 éve
Nem matekból buktál még meg? :D
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Elit
6 éve
Lehet megtanult puskázni. 934625720Facebook_like_thumb_www.kepfeltoltes.hu_.png

Legutóbb szerkesztve Black által.

"Nincs rá már megoldás a féreg mélyre ás. Ne félj csak Rock 'n' Roll nem más!"

Felhasználó
6 éve
jobb az atlagod mint nekem, :( angolbol hogy lehet valaki kettes, az a legkonyebb az osszes kozul..

Felhasználó
6 éve
az, h megbuktam, az nem jelenti azt, h nem vagyok kurvaokos. :D amúgy, órai munkára kaptam:o mondom kimegyek táblához, megcsinálok vmi szart, h ne kapjak 1-est, aztán óra végén még vmi szart, és asszonta beírhatok magamnak egy ötöst:o pedig csak a karót akartam elkerülni, mert az még nincs, 2 hónap után!:O

Felhasználó
6 éve
Angolból kereken hármas vagyok ::) de lesz ebből jobb is :p
Ergo, te hol voltál abban a 14 órában? :DD Nekem még 2 olyanom van, de már küldtek ki róla 1 papírt :x Legalább van munkája a postásoknak.. bár ofőm bevallása szerint csak 1,5 millába kerül a postázás havonta...
Matek miatt meg kabbe, kaptál volna ki egy olyan pöts tanárt, aki csak 1 gyereknek magyaráz, buzus a feje/hangja és még bepucsít táblánál, legalább annyira bukásra állnál, mint az osztályom 90%-a (velem együtt :x )

Felhasználó
6 éve
a 13 óra abból nem gázos, mer a hétre volt igazolásom, de péntek 6-ot óráról gecire meg kell győznöm ofőt, hogy szarul voltam és nem mentem be(egyébként lottózóban voltam), meg amúgyis, fel vagyok mentve tesiből, minek menjek be.

Felhasználó
6 éve
Másfél milka havonta... persze. Egy levél 110, expressz 140... ajánlott, tértivevényes esetet is tételezzünk fel, az egy hónapban kb. 700-800 levél.

Felhasználó
6 éve
Elég sokan lógnak innen ;) Nézvén, hogy a legnagyobb létszámú suli a megyében...
«1...6768697071...78»