«1...171172173174175...177»

Felhasználó
8 éve
Ebben igazad van,kár hogy ennyi idő elteltével kapnak észbe az Európai országok.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
8 éve
Ma bableves volt az ebéd, és nagyon finom volt.

Elöl megy a ponty, utána a pisztráng, a reményhal meg utoljára ;)
lc8szio1lsyb0nf67h.jpg
getbanner.php?n=aironstone

Felhasználó
8 éve
Most már igazolni kéne emberkéket gyerekek, mert el fogtok fogyni.
Belelapoztam a játékosok statisztikai elemzésébe, ebből az adathalmazból kiolvastam a killek számát, a napi termelést, melyik fegyverrel játszik a legtöbbet, mennyire killképes cw-n, valamint azt is, mennyire aktív játékosról van szó. Persze azt sem hagyhattam figyelmen kívül, hogy ne legyen klánja. Így rátaláltam egy testvérpárra, akik megfelelnek az elvárásainknak: természetesen mindketten zsenge, pelyhes állúak, de majd nálunk nő szőr a pöcsükre. E két reményteljes, szép jövő előtt álló játékost, név szerint Bárkit és két évvel fiatalabb testvérpárját, Akárkit az évszázad igazolásának tartom.
Szóval hajrá, bárki vagy akárki, de legalább mindenki, aki nem top kvalityi, hozzad.
Ja meg kéne egy toborzó mert mi már elfogytunk.


Pedig most lesznek még csak kirakva az inaktívok közül .:)
Majd ha valaki úgy gondolja hogy ide szeretne jönni az jelentkezik,nem fogunk senkinek sem könyörögni.

Ma bableves volt az ebéd, és nagyon finom volt.


Azt én is szeretem,hozhattál volna belőle.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
8 éve
Sajnos vasárnap nem voltak sokan fent, de remélem csak mert nem jutott el az info minden emberhez.
Persze többen is írták a fórumon hogy aztán tuti ott lesznek, de Yetin és rajtam kívül csak néhány stick volt még. Mindenesetre szombaton 14 órakor jó lenne valóban egy nosztalgia délután tartani annak aki régóta itt rontja a levegőt, és hogy az újabbak is érezzék milyen volt anno mikor feléledt az ember bárhol a pályán volt 8-10 ellenség.
Szóval szombaton február 20-án 14 óra!
A klánjában mindenki próbálja az infót terjeszteni. pls
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
8 éve
Felnézek a poén kedvéért..:)

Elöl megy a ponty, utána a pisztráng, a reményhal meg utoljára ;)
lc8szio1lsyb0nf67h.jpg
getbanner.php?n=aironstone

Felhasználó
8 éve
Szevasz Snowi

Szép az új Ferrari de ugyebár nem szépnek kellene lennie hanem gyorsnak és megbizhatónak ami majd csak márciustól derülki.
:)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
7 éve
Nyugi Fradi,így is látható,hogy az a tetves Mercédes megint el k*rja a versenyeket....
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
7 éve
Nyugi Fradi,így is látható,hogy az a tetves Mercédes megint el k*rja a versenyeket....


Az biztos hogy így unalmas az F-1 a Merciket meg se tudják 3 éve szorítani. :)
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
7 éve
Jahhh.....
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Talán jövőre az új szabályokkal fordul a kocka,ki tudja. :)
getbanner.php?n=Fradi
«1...171172173174175...177»