«1...115116117118119...177»

Felhasználó
10 éve
Ha a politikusi pályafutás sport...

Felhasználó
10 éve
A koksz minden sportban jelen van,ez nyílt titok.Szerinted Fehér mitől kapott szív infarktust?
Nekünk hagyd meg a 67-es aszút doppingnak.
Szerintem Fehér nem doppingolt, nem mellesleg ott van tőletek Adams is. Akár lehetett túlterhelt is, én többre becsülöm Mikit annál hogy ilyen szarokat csinált volna.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
Szerintem Fehér nem doppingolt, nem mellesleg ott van tőletek Adams is. Akár lehetett túlterhelt is, én többre becsülöm Mikit annál hogy ilyen szarokat csinált volna.


Szerintem meg nem tudhatod ,hogy miket tett meg a siker érdekében.Ezzel nem azt mondom hogy tuti hogy kokszolt,de az tuti hogy a mai sportban mindenhol ott a koksz,talán kivétel a sakk ahol nincs jelen.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
...tehát stickben is jelen van. Köszönjük fradi!

Felhasználó
10 éve
...tehát stickben is jelen van. Köszönjük fradi!


Igen itt is jelen van,gondolj a 67-es aszúdra,neked az a koksz.:D Legalábbis egy potenciális tudatnövelő,vagy éppen csökkentő szer.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Te addig baffogatsz azzal a tokajival, hogy rád hagyatékozom az üres üveget. :p

Felhasználó
10 éve
Te addig baffogatsz azzal a tokajival, hogy rád hagyatékozom az üres üveget. :p


Azt nem úszod meg,hogy megszívjuk azt az üveget.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
A helyi önkoritól kérj tudatmódosító hozzájárulást! Indoklásként írd be jogosultsági oknak, hogy el tudjuk viselni őket. ;)

Felhasználó
10 éve
Mindent megteszek mester.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Mindent megteszek mester.:D
Nagy szerencséd, hogy odanyomtad a vigyort a végére. Kénytelen vagyok belátni, hogy veled nem fogok négykézláb végigzarándokolni a Marx tér-Lenin krt.-November 7. tér-Népköztársaság útja-Engels tér-Tanács krt. útvonalon. (remélem Márknak borult az agya, hogy a Hitler teret lenovemberhetediketereztem
«1...115116117118119...177»