|
Felhasználó
|
Köszi.
Aláfirkantás...
|
|
Felhasználó
|
Biztos feltörték....
![]() Aki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! ![]() |
|
Felhasználó
|
Biztos feltörték....
![]() én is erre gondolok xd [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
Nem mindegy? Lényeg, hogy gyűlnek a killek.
![]() Aláfirkantás...
|
|
Felhasználó
|
Vagy csak csalsz!
![]() Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Vagy csak irigykedsz.
![]() Aláfirkantás...
|
|
Felhasználó
|
Nem mindegy? Lényeg, hogy gyűlnek a killek.
![]() [20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$
|
|
Felhasználó
|
Sohaaaa!
Aláfirkantás...
|
|
Felhasználó
|
Akkor noobal!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Majd... Ha lesz 10000-es előnyöm law-val.
![]() Aláfirkantás...
|
Idézet


