«1...141142143144145...151»

Felhasználó
11 éve
Najó szabi :DDDDDDDDDD
Veteran player since 2010.

Felhasználó
11 éve
valami olyat mondtam ami nem igaz?
adrenaline addict



Felhasználó
11 éve
de mi nem vagyunk tömegklán
mi se ha ugy erted

Felhasználó
11 éve
tényleg nem
áh
adrenaline addict



Felhasználó
11 éve
ja szerintem se..

Felhasználó
11 éve
Én a 20+ tagu klánokat 0 tgf követelménnyel, klánvándorokkal tömegklánnak hívom.Te hívhatod jó társaságnak vagy elit alakulatnak.faszom
adrenaline addict



Felhasználó
11 éve
Klánvándor? Már nem azért, de ha látom, akkor azokat kiteszem. A jelentkezési feltételeket jó, hogy említetted! Mindig elfelejtettem átírni. Na most meglesz..
És akkor az AIM-ról mi a véleményed?

Felhasználó
11 éve
az hogy kung meleg
adrenaline addict



Felhasználó
11 éve
Perfect!
;D

Felhasználó
11 éve
Nem azért de a SECbe nem neznek semmilyen követelményt mindenkit bevesznek. Még az ilyen 4-5 napja regisztrált embereket is...
special_banner.php?Nevermind&Klanom:%20-ELIT-%20%20%20&62398%20kill&Helyezes:26.
Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
«1...141142143144145...151»