«1...145146147148149...316» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
10 éve
Nirvana - Where did you sleep last night Még mindig nagyon jó. ♥
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
Dj Zefil feat. El Da Sensei & Prince AK & Siska Finuccsi - Ghetto Speak ez a hiphop basszameg. Magyarország & Amerika madafaka.
.

Felhasználó
10 éve
Menjetek a fenébe a mosógép "zenétekkel". Na ez zene.
Aki meg még nem hallotta, az hallgassa meg a November Raint!
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Felhasználó
10 éve
Aki még nem hallotta volna, ez most asszem "menő". Baromi jó hangjuk van, de ekkora barom száámot... háát xdd

Felhasználó
10 éve
Szerintem meg ez a topic egyáltalán nem a másik elleni vélemények kifejezésére/annak szót adására alapul. Kinek mi a kedvence, azt linkeli és rohadtul nem fogja senki megváltoztatni a másik ízlését, ha épp fikázza az adott személy stílus-megnyilvánulásait. Hogy kinek mi a "mosógép frekvencia" az szubjektív. Számomra is teljesen undorító az, amit az annyira ismert rádiókban hallok általánosságban manapság de ez én véleményem. Nem egy emberkének szóltam volna már be ezért, meg azért, de minek? Semmi közöm hozzá, hogy ő mit szeret, kész. :D S szerintem nem csak engem zavar ez.
(önmonológ vége, nem kérek helyeselő/ellenvető kommenteket. )


Témára visszakanyarodva, jelenlegi kedvencek :P
Andy Hunter - Go
Disturbed - Inside The Fire
Mind Shredder - Im Worse Than You
Mr. Strange - Anti-Light
Neurotech - Nonexistent
Ocho Macho - Jó nekem
Paddy And The Rats - Ghost From The Barrow
Rocken Dogs - Árnyék
Rocken Dogs - Szakadok szét
Vad Fruttik - Válaszok nélkül

Felhasználó
10 éve
Vegre valami amire buszkek lehetunk! A magyar StadiumX uj szamat jatszotta a vilaghiru DJ Nicky Romero az elmult napokban egy nagyobb meretu partyn (nem mintha ennyi nem lenne eleg), de...olyannyira jol sikerult a szam, hgoy sokan azt hiszik Nicky kovetkezo kislemezerol van szo, es rengetegen helyen irjak, hogy olyannyira vilagszinvonal a track, hogy nem egy helyen is lehet vilagszerte majd elso ;) <3 oriasi. Elektronikus zenebol soha nem is voltunk gyengek, de ez most tullott minden eddigin.
http://www.youtube.com/watch?v=8DGDRT3fm40

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Dizzee Rascal - Love This Town ft. Teddy Sky
Úgy gondolom a klip és a szám is egyaránt jó. Tetszik. Szerintem elég sokszor fogjuk ezt még hallani.:3

The Magician - When The Night Is Over feat. Newtimers
Nem annyira nagy szám, de én szeretem. :3 Mondjuk lehetne valamivel hosszabb...:c

Legutóbb szerkesztve Crystallize által

«1...145146147148149...316»