«1...132133134135136...316» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Nem tudom spanczy, hogy tudod-e ki volt az a Biggie Smalls.. de gondolom nem.
Egyébként meg. Nas, Rakim, (Nate Dogg), Eazy-e, Ill Bill, Vinnie Paz, KRS-ONE. Vagy csapatok: Wu tang, Public Enemy, és N.W.A sokkal nagyobb rapperek(vagy voltak..), mint Eminem. Ezzel nem azt mondom, hogy ő szar lenne, csak ezek a tények.

EDIT: De gondolom, a nagy szakértéseddel azt is kijelented, hogy Mr. Missh a legjobb mo-n.
Khm...Ice Cube, The Game, Notorious B.I.G. hol maradnak? Ezeket kihagyni gyerek. Ez olyan mint a foci, mindenki hajlik a sajat kedvence fele, es probalja isteniteni azt, de a vegen ugysem a te szavad fog tortenelmet irni, mert van rajtad kivul 7 milliard ember meg a vilagon. Felsorolhatsz nekem itt akarkit, mindig ott lesz minimum ugyanannyi ember, aki az ellenkezojet fogja mondani, es pl. Eminemet vagy 2pac-ot tartja majd a legjobbnak. Velemeny kerdese az egesz. A masik meg, h mi a "nagy" rapper meghatarozasa Jani szakerto Ur szerint? Erzelmes szovegek? Dijak? Lemezek? Kozonseg? Mert mindegyik rapperre mas-masert emlekezhetunk, es gyokerseg egy kalap alatt kezelnunk oket mind, mint ahogy te csinalod. :*
Mishi meg azert a kedvencem, mert o az egyetlen (egy par masik felnotas farok mellett) aki nem a szenvedesrol, az akasztofarol es az eroszakrol rappel. Nem gettoban nottem fel, nem vagyok vevo az eletmegkeserito fosra.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Kezdjük ott, hogy Ice Cube N.W.A tag volt, B.I.G pedig Biggie Smalls te nagyon.. Tupacot meg azért nem írtam, mert ő mindenkinél alapnak kéne, hogy legyen.
.

Felhasználó
10 éve
Igazából...Ja. Spanczynak teljes mértékben igaza van, másrészt meg "Ízlések és pofonok" persze a rap világa, számomra eléggé ismeretlen, én inkább a Rock és a Punk-Rock (Nem, nem azért vagyok oda, amikor a csávó úgy kiabál mintha ráléptek volna a farkára, és az olyan gitárszólókat sem sorolom a a kedvenceim közé, amikor beszorul a húrok közé a csávó keze, és fél percig próbálja kiszedni) világában élem az életem, ebben a témában jóval többet tudnák hozzáfűzni, de azt az egyet hozzátenném, hogy ezen teljesen fölösleges vitatkozni, mindenkinek más tetszik. Persze nagyon sok mindenen múlik, hogy kinek milyen az ízlése, de igazából, mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy ki mit szeret...
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
.

Felhasználó
10 éve
@Jani
Voltmár
@Switch
Voltmár:D

Legutóbb szerkesztve cornholio által

flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
10 éve
Chelzee még régen írta
minden zene kb 5x van linkelve szóval teljesen mindegy..
«1...132133134135136...316»