«1...127128129130131...316» Új üzenet

Felhasználó
10 éve

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
10 éve
Nem fogom rongyosra hallgatni az biztos, sot eleg is lesz, h par napon belul a csapbol is ez fog folyni, de gondoltam emlitesre melto, h a 21. szazad egyik legsikeresebb pop sztarja 1 ev utan vegre kiadja a varva vart kislemezet (ami egyebkent aug. 19-en jelent volna meg, csak hamarabb kiszivargott, ezert kenytelen volt korabban kiadni) egy szereny 14 honapos hatterbe vonulas utan. USA-ban #5 helyen debutalt tegnap este. A szam egyebkent nem olyan nyalas, semmitmondo szovegu mint a pokerface es egyeb hanonszoru "alkotasai".

Lady Gaga - Applause

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Még a Pokerface-ben egész tűrhető volt a hangja, ott még valamivel emberibb, tisztább. Ebben viszont már.. nagyon az a szteroidos mopsz. :\ Ezért nem bírom a csajt, mert annyira túljátssza a szerepét, valamint nem a hangja miatt híres, hanem mert imádja a cirkuszolást s ez csak a színvonalát tükrözi kb :l

Hmm, mostanában nagyon rámozdultam a Naruto Shippudenre, hogy márpedig be fogom hozni a lemaradásom.. Pár kedvenc opening&endingem :3
Aqua Timez - Mayonaka No Orchestra
Ikimono Gakari - Blue Bird
Inoue Joe - Closer
Matchy With Question - Mezamero Yasei
Nobodyknows - Heros Come Back
Long Kiss Goodbye - Halcali

Felhasználó
10 éve
Korn - Never Never
Az első single az új albumról, ami nem sokára meg fog jelenni, és elég nagyot fog szólni, ha a többi szám is hasonló jó minimum :)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Egy kis dubstep/drumstep feleseg, aminek van nemi nepzene beutese is, es pont emiatt tetszik :D
Tristam & Braken - Flight
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
http://www.youtube.com/watch?v=cOd3zuaiGoM
Kozmosz: Mi szabadabbak vagyunk, mint ti valaha lesztek
Korn - Never Never
Az első single az új albumról, ami nem sokára meg fog jelenni, és elég nagyot fog szólni, ha a többi szám is hasonló jó minimum :)
Korntól leszedtem már 2 albumot,imádom őket,várom már az új albumukat :D

Legutóbb szerkesztve CocaColaBoy által


Felhasználó
10 éve
Linkin Park-Leave out all the rest

Egyik kedvencem ettől az együttestől...

Felhasználó
10 éve
THE KING IS FUCKING BACK<3 Kendrick Lamar, 2Chainz es a tobbiek visszaulhetnek a picshajukra.
EMINEM feat. Skylar Grey(?)- SURVIVAL

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
10 éve
Porgessetek mig meleg, most jelent meg a kedvenc magyar rapperemtol:dd
MR. MISSH - MR. MISSH


Ha meg mar jo alap...Ez meg a kozeljovoben fog majd megjelenni tole es Rhinotol. Brutal. https://www.youtube.com/watch?v=dLawNbVI120&feature=c4-overview&list=UUJdjZ2XXL77lxLMDm0rNnMg

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
10 éve
«1...127128129130131...316»