«1...615616617618619...681» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Vodkánk és Pálinkánk van :DD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
Valoban? Elobbi 70%-nal, utobbi 60%-nal kezdodik.

Felhasználó
6 éve
Pff nem tudom a százalékos arányt,de majd a kedvedért megnézem ;)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
Igy az erettsegik vegefele gondoltam irok egy amolyan kozerdeku dokumentumot a frissen egyetemre keruloknek. Kifejezetten azoknak, akok az ELTE informatikai karra akarnak bekerulni.

http://fzolid.web.elte.hu/walk/

Mindenesetre ajanlom mindenkinek, aki iden, vagy a kozeljovoben egyetemre akar menni.

Felhasználó
6 éve
nice read, továbbadtam egy pár embernek :)

Felhasználó
6 éve
Igy az erettsegik vegefele gondoltam irok egy amolyan kozerdeku dokumentumot a frissen egyetemre keruloknek. Kifejezetten azoknak, akok az ELTE informatikai karra akarnak bekerulni.

http://fzolid.web.elte.hu/walk/

Mindenesetre ajanlom mindenkinek, aki iden, vagy a kozeljovoben egyetemre akar menni.

Te egyszer még az ELTE vezetője leszel :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Le a kalappal :D
Bar nekem is lett volna hasonlom a muszaki egyetem elott, szerencsere nalunk nem ennyire nehez az elso ket felev, de rendesen megcsusztam az elso felev beli 13 kreditemmel :D Mostmar kezdem felhozni magam de egy ilyen guide elmondhatatlanul sokat jelent egy ujoncnak, aki csak ismerkedik a rendszerrel.
A baratok reszt kulon kiemelnem, en nelkuluk mar nem leteznek. Nekem a GT mondjuk ilyen szempontbol szopas volt, kb 2 ember van akivel onnan tartom a kapcsolatot de az egy nagyon antiszoc idoszakom volt szoval nagyreszt ez az en hibam. GTn mindenki aki teheti vegyen reszt, ott fog majd eloszor feltunni, hogyha frissen josz gimibol akkor milyen kibaszott sokan oregebbek nalad evekkel. Kesobb ezek a par eves kulonbsegek nagyon hamar el fognak tunni, de az elejen kicsit frusztralo lehet, vagyis nekem az volt.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Adminisztrátor
6 éve
Idezhetem a reakcioitokat az oldalra egy amolyan "ezt irtak rola" szekcioban? Valszeg nevtelenul lenne.

Felhasználó
6 éve
Tőlem, lehet névvel is.

Felhasználó
6 éve
nevvel is nyugodtan, ha megmondod hova.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"
«1...615616617618619...681»