«1...553554555556557...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
Ez a végső forma?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
7 éve
hát az @idézet feletti hover lehetne végleges az mert az 11/10 lett
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve

Ha tolem fuggne csinalnek egy stickmanchan imageboardot, de nem 18 az atlag eletkor.

hasi: nem

Felhasználó
7 éve
Ha tolem fuggne csinalnek egy stickmanchan imageboardot, de nem 18 az atlag eletkor.

hasi: nem
kettő veri intristing idea: első: acc & pass megadással lehetne válaszolni a legfrissebb kommentre scvből, bármelyik topicból is jöjjön
másikat elfelejtettem amikor ezt írtam ;D
megvan: valami scripttel berakni stikmunba hogy pl tab scoreboard helyett kiírja mi szépet írtak scvbe
de ahhoz szabadabbra kéne tenni a játékot hogy ne rakjon modrealmra +kéne valami egyedi link amit a két fórumlink alapján generál vagy valami szuper egyszerű accrendszer ahol kezelheted mit jelenítsen meg ingame

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Ezzel ket baj van es reszeg vagyok. Szoval az egyik h nem tudok a stick adatbazishoz hozzaferni, password meg ilyesmi, hacsak nem unethical hacket csinalok amit nem fogok mert whiteknight fag rp amit tolok itt. A masik, mi a faszom a scv

Felhasználó
7 éve
StickClanView = scv
;D
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Haaaaat nem tudom, delphi pascal olyan programnyelv h sose nyultam hozza, azt se tudom moddal mit csinalok kb, esetleg az menne h jatekbeli chatet egy honlapra is kiirna. A tabos dologhoz egy egesz szerver kene meg ilyenek. Meghat nem vagyok fejleszto csak egy mezei elit aki ert picit PHPhez.

Sajnos mivel PHP meg egyebkent wbeszerber security nem engedi h externela server post vagy hasonlo datat kuldjon, nem lesz soha stickviewen komment. Amugy oszinten kurvara orulok h 11/10 a quote, mert nehez volt. :D

Adminisztrátor
7 éve
http://b1setr.com/clanview/

Javitva ha tobb idezet van egy posztban. Legfeljebb tiz lehet, mert tokom kivan egy uveg "bor" utan. Hasag ha megszolalsz megutlek.
Ja meg mostmar van Quote lehetoseg. Ez a legkozelebbi amivel a posztolashoz jutni fogunk sajnos. Gondolom.

Szerk.: Fuck, Pizza. Lehet meg tudom csinalni a tabos cuccost.

Szerk2.: Gyorsban beraktam, hogy ha van [url][/url], akkor youtube embed linket csinaljon belole. Mindenbol megprobal, szoval ne posztoljatok nem youtubet linket, mert elromlik. I guess. Lejatszasi listabol se tud valamiert, ez van. Lejatszasi lista ok, de ha egynel tobb link van, es az [url][/url] tagek kozti szoveg ekezetes, a 2. linktol nem rak embed gombot es a faszom kivan igy hajnali kettokor nem is lehezik ilyen hiba what the fuck.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
és a kis "közlendő"vel mihez kezdek? ;D
nem kattintható
Nevtelen38cfe.png

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Oh lol, uj bongeszokben mar mas az alertbox. Akkor majd megcsinalom kattinthatora.

Ja amugy meg este rajottem, hogy meg ha meg is csinalnam, hogy tabra mutassa sticken belul, mod lenne, igy nincs ertelme. Majd ilyen extra feature lesz kovetkezo BSC meg ilyesmi modoktol kezdve.

Szerk.: http://b1setr.com/clanview/

Kesz a szebb es elvileg mindenhol mukodo quotebox.
«1...553554555556557...681»