«1...455456457458459...681» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Na és ezt ki írta/mondta? Vagy te találtad ki?
Természetesen nem én ,mert akkor azt mondanám ,hogy én ,de én nem vagyok a legnagyobb egoista... Legalábbis ha érted amit írok ,mert már én sem értem...
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
9 éve
Egy chattől nem fog szaggatni az ember, és ma már a 9-10 éveseknek is megvan legalább az i7es erőmű szóval ezzel nem lesz baj.
Aztse tudják mi az az i7, csak látták valahol azt az "van" nekik mert elviszi a bf4-et... hagyukmár... :D Ha lenne egy csirke a gépben az se tűnne fel nekik. Nekem feltűnt az hajtja a kereket, mert nem telt hörcsögre, csirkét könnyebb volt lopni, mint hörcsögöt.

Legutóbb szerkesztve Kintsze által

"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
Basszus... 15 vagyok és a gépem kékhalálozik köszönhetően a kedves processzorűtőmnek... (túlmelegszik a proci ,túlterhelődik és összeomlik...)

A gépemen olyan minimál játékok futnak amik legalább nyolc évesek...
(a videókártyám egy AMD-s szar...) ,és úgy zúg mintha mellettem szállna re a b7-es...

Legutóbb szerkesztve GangStar által

asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Moderátor
9 éve
Basszus... 15 vagyok és a gépem kékhalálozik köszönhetően a kedves processzorűtőmnek... (túlmelegszik a proci ,túlterhelődik és összeomlik...)
Processzor nem összeomlik, mert olyat nem tud, hanem leáll hogy "ne jöjjön ki a füst, mert ha kijön, akkor venni kell új processzort, benne új füsttel".
idézőjeles rész by elektrotanár
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Kinek mi a véleménye eddig a VB-ről?:DDDDDD

Felhasználó
9 éve
Jójó de eddig Costa Rica mindent vitt:DDDD már mint az a meccs
Jah, Costa Rica ha így teljesít tovább, még viheti valamire :)

Felhasználó
9 éve
Jójó de eddig Costa Rica mindent vitt:DDDD már mint az a meccs

a mixemet is

Felhasználó
9 éve
a mixemet is
Nekem az angol-olasz meccsen ment el a mixem, a többi mind jött :(

Felhasználó
9 éve
Allitolag belgiumnak nagy eselyei vannak. De eddig jo a VB :DDD
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
9 éve
Gyertek SAMPozni kölykök!
Nem regélek itt, Ez már tényleg valami más mappolás(Lehet hogy én vagyok hülye, de ezt a mappolást nem láttam még)
Könnyen elérhető, IP: 178.248.200.34:7785

A szerver korántsem tökéletes, például sajnos nincsenek játékosok(Most nyitott), ráadásul a másik map miatt előfordul 1-2 szembetűnő hiba(Ezeket igyekszenek javítani).
A szerver 0.3z-n fut.

KEDVES STICKMAN STAFF!
EZ NEM ÉRDEMEL BÜNTETÉST, UGYANIS EBBŐL NE MSZÁRMAZIK SEMMI HASZON, AKI SAMPOZNI AKAR AZ ÚGYIS SAMPOZIK, AKI STICKMANNAL JÁTSZANI, AZ MEG AZT FOG.
MINDNEKI SAJÁT DÖNTÉSE, HOGY ODA-E JÖN, HOGY HIRDETI-E, VAGY HOGY EGYÁLTALÁN EL-E OLVASSA EZT A KOMMENTET!
A JÁTÉKOSOKAT EZZEL EL NEM CSALJUK, MAXIMUM ADUNK NEKIK VALAMIT HA ITT MÁR NEM SIKERÜLT(Unalom,Unalom blahblahblah...). KÖSZÖNÖM, HA VETTED A FÁRADSÁGOT ÉS ELOLVASTAD!
«1...455456457458459...681»