«1...292293294295296...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
+1 (Treb! Még egy mtb maratonos meghívót kapok kéretlenül ismeretlen személytől, fóliába csomagolva küldözgetek neked irredenta könyveket. Valamelyik után csak becsenget hozzád a Vatra. :p)

Felhasználó
11 éve
Nem makaróni, hanem metélt tészta. Sajt? B+! Csak összeáll a kép, hogy te a bolognai spagetti és a túrós csusza kettőséből kreálsz valami újat. A halászlevet becukrozod-e? Belőled még ezt a gazemberséget is kinézem.

Felhasználó
11 éve
Pezsgő tejszínhabbal a legjobb <3

Felhasználó
11 éve
Mark, te nem szereted a bablevest, vagy miért csinálod ezt? :D
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Moderátor
11 éve
Olvastam Betont. :P Btw, ne bablevest, Chilis babot csinálj.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Perszemár, nem ér csalni. :(
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
11 éve
Olvastam Betont. :P
Mióta követelmény, hogy egy moderátor olvasson? Alapból ki kell tiltani mindenkit, és nincs probléma.
Más. kléni! Alul az oldalszámok elé is berakhatnál egy navigációs sort, mert így gyakran el vagyok tévedve. Egy Tolsztoj vagy egy Munkácsy mű élvezése után nehéz visszagörgetni az oldalt, hogy egy szinttel feljebb lépjek.

Moderátor
11 éve
Mióta követelmény, hogy egy moderátor olvasson? Alapból ki kell tiltani mindenkit, és nincs probléma.

A közhiedelemmel ellentétben mi valóban elolvassuk, és tudjuk, miért is lett kitiltva egy adott személy.

Legutóbb szerkesztve Mark által

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
A városi legendákat, a konspirációs elméleteket ellenben mi gyártjuk. ;)

Felhasználó
11 éve
Szolgálati közlemény: Aki chelzii drágáéhoz hasonló névre vált ezentúl, annak levágom a faszát. Szolgálati közlemény vége.
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...292293294295296...681»