«1...235236237238239...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Heh.Trololo :D
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.

Felhasználó
11 éve
kár hogy felerősítetétek a m82est mert majdnem mindenki azt használja és így élvezhetetlen hogy mindenki cempel és nem lehet ölni kb van 10 thec és 25gun és ez nagyon idegesítő
régen jó volt amikor 25ből 5kempelt de most 25ből 24cempel és nagyon idegesítő szinte rávet hogy én is m82őzek
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Moderátor
11 éve
Nem számoltam azzal, hogy ha a sniper használható lesz, mindenki azt fogja használni, bár ha belegondolunk, pl ha ez egy cod pálya lenne, akkor is tuti mindenki csipázna. Szóval muszáj újból használhatatlanná tenni a snipert, hogy csak a prok használják.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
de akk kicsit gyengicsétek lejebb mert nagyon sokan azt használják és mindenki kempel
mondjuk anyira hogy 25ből 10en használják és ne 5 en és ne 24en
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Felhasználó
11 éve
Bármelyik fegyverből ha sokan vannak, az baj, és nem lehet tőlük játszani. Lényegtelen, hogy ez quad, m82, vagy x72, mert igen, ha minden tech x72-vel lenne, ugyan úgy nem lehetne mozdulni. Majd lecseng ez az m82-mánia, nem hinném, hogy vissza kellene rakni. 0.02-ről lett 0.05-re állítva az értéke, tehát most 1 helyett 2 pixelt téveszthet...

Felhasználó
11 éve
de nem azal van a baj a quad jobb volt mert nem kempeltek a quadosok mmost meg mindenki kempel bárhol járok 0ellenség és egyszere min.3ember öl engemet

van újjab ötletem (ha ötlet mér ide irom nem tom tán azért mert itt elezdtük a m82es témát)
mér az m82öt erösítetétek fel ami campereknek a fegyvere fel lehetet volna erősíteni az mp4-et is
de ha felerősítetek egy fegyvert akk mér csak az egyik csapatba
pl.amikor a quadró volt a jó akk mindenki quadrozot és több thec volt
most a m82 a jó és mindenki m82özik és most a gunba vannak többen
mér nem erősítettek fel mind a 2csapatból 1-1 fegyót és egyenletesebben lehetnének a theckek és a gunok a játékba
a másik meg hogy nem mindenki a legerősebb fegyot használja hanem azt a fegyot ami a legerősebb és a kedvence ami vel jól bánik

Legutóbb szerkesztve Lambda* által

Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Moderátor
11 éve
Fórum hozzászólásai elérték a(z) 50/100/200 -at

Akkor a legtöbben elkezdik teleoffolni a fórumot, hogy meglegyen minél hamarabb a medáljuk.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
300. oldal. :DDDD
Ba dum tSsssshhhh.

Moderátor
11 éve
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
300oldal laza 1nap allat egyedül csinálok min. 500oldalt
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.
«1...235236237238239...681»