«1...177178179180181...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
És mi ez? Ez tényleg létezik.
dw-gif-the-dead-weather-20340798-500-275.gif

Moderátor
11 éve
Ez egy gag.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
11 éve
vátdöák disz? ksikoromban láttam ezt a xart de nem emlékszem hol :D

Felhasználó
11 éve
Jó háttér zajnak játék közbe :P
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
11 éve
Elég régi gépünk van, viszont nem rég lett beletéve egy második merevlemez a Win7-nek, így most két Windows is van rajta. Csakhogy tőlem kívülálló okok miatt [...] nem tudom a Win7-et használni, így kénytelen vagyok XP-zni, amivel a lassúság mellett amúgy semmi gondom. Igen ám, de míg a Win7 külső adathordozóként érzékeli a telefonomat csatlakoztatáskor a memóriakártya miatt, addig az XP nem jeleníti meg azt. Ugyan kiírja, hogy új hardver van csatlakoztatva, és hogy megfelelően működik, de az adatokhoz a telefonomból nem tudok hozzáférni, mivel a Sajátgépben nincsen jelezve új USB háttértér. Valaki esetleg tud segíteni, hogy miért van ez, és hogy hogyan tudnám megoldani?
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Köszi Pizza, meglett a ludas. Bár nem az volt amit te mondtál, de jó irányt adtál a probléma megoldásához, ami már sikerült. Kösz még1x. :)
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Ez egy Androidos játék, mégpedig a Call of Mini: Zombies. Nagyon jó kis fps játék ahol a zombik az ellenségeink. Van Co-op és vs mód is ha más emberekkel szeretnéd játszani. Rengeteg fegyver van, karaktereket vehetünk akiknek különleges passzív dolgokkal rendelkeznek(mint a gyorsabb futás vagy a hp regen), ellenség már annyira nem változatos, de hát ki nézi a zombikat?Lényeg, hogy irtani kell őket! Grafika nem csicsás, inkább csak kockákból áll, de rondának egyáltalában nem nevezném, inkább csak adja a játék stílusát. gyengébb vasakon is elfut, legalábbis nekem a 2 éves ZTE Blademen akadás mentesen jól fut :D

Bladed van? :o.
Nekem is.

Felhasználó
11 éve
November 16. 18:00-18:20-ig új verzió EVENT lesz! (legalábbis versenytáblázatban ilyenkor van "meglepetés" és a stickman.hu/story oldal erre a napra írja az eventet) :P

Legutóbb szerkesztve csabika555 által


Felhasználó
11 éve
Hűűha, jó tudni.
«1...177178179180181...681»