«1...158159160161162...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
kléni lehet hogy rokona chuck norrisnak mert végtelen killje van és a toplisták 0. helyén áll :)
viewers_0

Felhasználó
11 éve
Te vagy a 3688., aki észrevette. Köszönjük neked.

Moderátor
11 éve
A második 2v2 bajnokság helyszíne KB lett. Akit még érdekel a dolog, az holnap estig jelentkezhet. További információkat az előző oldalon találhattok.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
....Mióta az új m4a1 modell van tapasztalataim szerint tegnap a 20 gun közül 1 se azt a fegyvert választotta, hanem a rég elfelejtett mp5 öt, (csináltam volna screent, de a win 8 nem tolerálja a képernyő mentést)...

Felhasználó
11 éve
Nem vagyok feliratkozva sehová csak néha odanézek a fórumra.:P

Rad a mondat masodik fele vonatkozik annak, amit irtam. Mert ugye van, h hetvegente reggel 9 es delutan 4 kozott szoszerint 2 percente lepegetsz be oldalra :P kockagyerek :*
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Annak van valami oka, hogy a játékbeli chat-en nem lehet visszalépkedni és így mondjuk ha van egy hibás szó a mondat közepén, akkor ki kell törölni az összes utána írt szöveget ahhoz hogy javíthassuk?

(Ha igen akkor elnézést hogy nem olvastam kellően utána)

Talán itt még választ is kapok rá :v

Moderátor
11 éve
A második 2v2 bajnokság jelentkezési lehetőségét lezárom! Még annyit lehet tenni, hogy akik selejtező előtt visszamondták a bajnokságot, helyettük lehet indulni. Első körben a selejtezők lesznek lejátszva. A jelenlegi létszám 16 páros.

Isistouisii & LastCheRRy*
Elmerilopni & Oshikuru
BLAESY & ChelZZi
HammeR & TheStrynox
Bestebulzabar & Massasami
Applecake & Zerocool
ChrisB & Cuni*
Kromowidjojo & Bennnii
Master_of_Black & KaLLó*
StarOne & *HoTDoG*
Zsomi99 & Carbon
Counterstrike & Lagyi
Cakko & Niky_Cica
Bolyhosfarok & Enjoi
Halimarci & Sziszka9900
Barna13 & Csaba192

A selejtezők lebonyolítását skype-on fogom leírni. Üzenem, akik még mindig nem vették a fáradtságot, adják meg a skype címüket. (Ellenben ki van zárva a csapat) Az eredményeket is ugyanitt lehet majd megtekinteni.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Ezt az ötletet már többen is fel- és elvetették tudtommal. Pedig szerintem is jó ötlet, az 1v1-ek zöme még mindig ott zajlik (legalábbis utoljára még ott volt) és az csak külön jól jön, ha be tudunk menni oda, plusz fedezéknek/rejtekhelynek is kiváló alkalmatosságot nyújtana. Legalább volna esélyetek cakko ellen a bajnokságon, aki egy kis kockagyerek :d

Neked is szia.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Döntsétek meg. :P
Első játék neve Canyon Defense, másodiké Chaos Bouncie :D

QE9FDUtvAwMAXwgYGAVQ

QE9FDUtvAwMAXwgYQAVQ

QE9FDUtvAwMAXwgYQwVQ
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
....Mióta az új m4a1 modell van tapasztalataim szerint tegnap a 20 gun közül 1 se azt a fegyvert választotta, hanem a rég elfelejtett mp5 öt, (csináltam volna screent, de a win 8 nem tolerálja a képernyő mentést)...
én nekem nincs bajom vele :D
«1...158159160161162...681»