«1...147148149150151...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ritkán érted veled egyet, most is, igen.*
Hat a hat sör. :d Szabeszről pedig tudjuk, hogy magával szemben is ellenzéki csakhogy lázadozhasson.

Felhasználó
11 éve
Mindig elkap az az érzés, hogy befüvezve beivva próbálsz okosakat írni.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Minden bizonnyal az volt a szándéka, hogy a szöveg a te neved alatt egy keretben jelenjen meg, e célból használta az idézet gombot. Vélhetően nem volt szándéka ugyan azt írni, amit te írtál korábban, ezért nem tette meg.

Felhasználó
11 éve
Tudja ezt ő is, csak most szar napja van, ezért beleköt mindenkibe.

Felhasználó
11 éve
Biztos megengedték neki, hogy felüljön egy konara. :p

Felhasználó
11 éve
Ha ilyen baromságokat látok, viszonylag értelmes emberektől, akkor...

Na ja, én sem értettem miért kötöttél bele értelmetlenül szerencsétlen srácba, mikor szimplán idézett tőled.

Felhasználó
11 éve
@Mr Bean - pár oldallal ezelőttihez
Nem a helyesírásodba kötöttem bele, hanem hogy néha egyszerűen képtelenség megérteni miről is írsz.
Vagy ez valami véletlenszerű és kitalált szavak furcsa sorrendbe való összerakosgatásából álló szakzsargon?

Na mindegy nem vitatkozom többetde igen.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Jólvan Treb, szidj nyugodtan, szar napod volt, meg még oda is fostam Waggish TGF-topic-ba. Jogos, de nem szándékos. Igyál egy jót, meditálj, fürödj meg, biciklizz, szívj, törd össze a monitort, (de előtte) verd ki... kapásból ennyi, de ha van ami jobban kikapcsol téged, hát csak csináld. Lentre (csak hogy ne kezdjek új hsz-be): Ez az offtopic gyönyörűsége, már-már élvezhető (szerény véleményem szerint).
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Egyébként tök jól elvitázunk a semmiről.

Felhasználó
11 éve
@Mr Bean - pár oldallal ezelőttihez
Nem a helyesírásodba kötöttem bele, hanem hogy néha egyszerűen képtelenség megérteni miről is írsz.
Vagy ez valami véletlenszerű és kitalált szavak furcsa sorrendbe való összerakosgatásából álló szakzsargon?

Na mindegy nem vitatkozom többetde igen.
Nos, az O-Zone egy moldáv zenekar, aminek van egy felkapott slágere: numa numa. Ezt az IHM Numerakirály címmel gúnyolta ki, amire az oláhoknak borult az agya. E paródiában van a "Táncolj Bukarest parádé!". Remélem így érthető voltam?

kléni! Érzéketlen tuskó vagy, hogy treb lelki problémáit így lekezeled.
«1...147148149150151...681»