|
|
Sziasztok! |
|
|
Mit keresel Ford!? Ez nem idiótáknak való klán! Kopj le! |
|
|
tetszik |
|
|
És ha google hívott meg akkor is írni kell? Utálok fogalmazni xD |
grat