|
|
nem. Na jó nem, mert Renike sem lehetne köztünk
![]()
|
|
|
ümmmmmm :I (10kar) |
|
|
Üdvözlöm a klánban Renit! (Végre egy igazi) hölgyemény.
![]() ![]() |
|
|
úristeen úristeen köszönöm köszönöm :$ ♥ |
|
|
Nem is nézed!
|
|
|
Nem szereti senki... mert mindenki imádja.
![]()
|
|
|
Ja, Reni, ha hasi tényleg az"öcsikéd", akkor lehet nem kéne vele szerelmeskedni, mer' még vérmérgezés lesz belőle :PP
és nem szerelmeskedünk.
|
|
|
Nem! Gyertek el Szoboszlóra, én is látni akarom!
|
|
|
nem fogunk nyugi xd
|
|
|
Szóval hogy is van ez? :$
xd
|



és nem szerelmeskedünk.