|
|
de az neki |
|
|
mert az teljesen |
|
|
1.szavazatom: Manchester Unitedre |
|
|
csak otthon ül |
|
|
Kimi Räikönnen!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
hogy ez egy |
|
|
soha de soha |
|
|
az almát és |
|
|
Glory glory Man United!!!!!!!! |
|
|
Noob <3 |