«12345»

És azt gondolta

Outsiders » Számolás 10 éve

112 ;)

Outsiders » Offtopic 10 éve

De, söt Én a játékba is viszzatértem :D és szerzem a killleket, ha nem tanulok.

Outsiders » Offtopic 10 éve

Mi a baj? :(

Outsiders » Számolás 10 éve

Dehog.... 110

Outsiders » Offtopic 10 éve

Dehogynem

Outsiders » Számolás 10 éve

94

Akkor hasi, ez te vagy itt? :D
qnfbsobq0uvxnqjjc9l.jpg

Ez itt a yakuza?

Outsiders » Számolás 10 éve

91

Outsiders » Számolás 10 éve

89

«12345»