«1...578579580581582...681» Új üzenet

Adminisztrátor
7 éve
Egye meg a fene, megint duplaposztolni fogok.

Elkezdtem dolgozni egy Chrome bovitmenyen, amivel majd mindenfele funkciokat akarok az oldalba epiteni. Egyelore az ember minel tobb idot van egyhuzamban az oldalon, egy szamlalo noveli a pontjait, illetve idonkent feltunik egy ikon, amire kattolva plusz pont szerezheto. Ha valakinek van otlete, milyen gyorsgombok vagy funkciok keruljenek fel, posztolja nyugodtan.

Letoltes: http://www.filedropper.com/stickjs

Telepites: Chromehoz letoltod Tampermonkeyt. Engedelyezel kb mindent ami felhasznaloi scriptek engedelyezesevel van kapcsolatban, illetve Tampermoneyn kivul a fejlesztoi modot. Utana a letoltott .zip filet kicsomagolod, es a "kicsomagolt bovitmeny betoltese" gombbal betallozod a mappat ami benne volt. Kesz.

Moderátor
7 éve
TylerJoseph
BOI...miért?

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
7 éve
Csak add neki ami jár
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Elit
7 éve
Nem büntettem meg, de ennyire segghülyének lenni...

Felhasználó
7 éve
nem tudom, hogy vagytok vele, de ezen én kurva nagyot röhögtem. :))

Adminisztrátor
7 éve
(szavakat kéne írni)

Azt hittem az asszociacios lanc lenyege, hogy az elotted mondott koncepciorol milyen koncepcio jut eszedbe. Ha tobb szoval lehet leirni, akkor ugy kifejezve.

Elit
7 éve
Mi jut eszedbe az előző szóról?
Azon, hogy előző szó nemtudok jobban mit megmagyarázni.

Adminisztrátor
7 éve
Es mi ertelme van, hogy egy szot lehet csak irni? A szolancban ertelemszeru, de mikor azt kell leirnod ami eszedbe jutott, nem biztos, hogy van ra egy darab szo, ami rendesen leirja. Ha itt is figyelni kellene az utolso betut, ugy mar kicsit tobb ertelme lenne, igy viszont csak egy szabaly, ami nem segiti elo a jatekot.

Elit
7 éve
k.

Felhasználó
7 éve
Es mi ertelme van, hogy egy szot lehet csak irni? A szolancban ertelemszeru, de mikor azt kell leirnod ami eszedbe jutott, nem biztos, hogy van ra egy darab szo, ami rendesen leirja. Ha itt is figyelni kellene az utolso betut, ugy mar kicsit tobb ertelme lenne, igy viszont csak egy szabaly, ami nem segiti elo a jatekot.
Ja mondjuk végülis lehetne azt is, hogy nem csak egy szó, de nem is egy egész mondat, hanem egy valami, ami több szóból áll. Mert hát igen, ha többszavas dolog jut az eszedbe, akkor az jutott az eszedbe.
getbanner.php?n=Emerald13
«1...578579580581582...681»