«1...193194195196197198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
6 éve
A Vasas szépen kiesett, pedig ha az utolsó 5 percben nem szórakozzák el még ezzel a 2-0-ás vereséggel is tovább mennek. ( Nekem erős a gyanúm hogy bunda volt, az élő fogadásban egy ilyen fordítás nagy pénzel óriási hasznot hoz.) A Fradi egy gyenge játékkal ment tovább ami szerintem kevés lesz egy Midtylland ellen, a Vidi pedig szintén megizzadt a máltai falu ellen, szóval a Kalju elleni meccset nem venném "tutira". Milyen következtetést vonhatunk le ebből? - Örüljünk ha a magyar csapatok megérik az augusztust a nemzetközi kupákban. :D
flags_1

Felhasználó
6 éve
Majd a honvéd megmutatja :P
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
6 éve
A magyar csapatok mindig a 2. körbe szoktak kiesni :DD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
6 éve
Igen, a Fradi tábor nagyon hiányzik, de egyébként a többi is. Őket abban tudom tisztelni hogy tényleg szurkolnak még akkor is ha nézhetetlen, ócska, szemétrevaló, trágya a labdarúgásunk. Abban biztos vagyok hogy ha lenne nézhető magyar klubfutball akkor 10 ember minden meccsre kimenne. Maga a Fradi helyzet is komikus hogy az egyetlen igazi, csapathoz hűséges tábort sem engedik be, inkább bólogató birkákkal tömik meg a stadiont. <lásd: Hal(l)hatatlanok nevű szurkolói társulat>
Egyébként lábjegyzetbe megjegyezném: ezért nincs olyan klub csapat amelyiknek szurkolni tudnék, mert ha lenne egy olyan csapat amely nézhető, karakteres játékstílust játszana, és többségében magyarok játszanának. (viszont számomra Paks egy üdítő kivétel, csak magyarok játszanak, és a meccsek többségében kontrázós focit játszanak.)
flags_1

Felhasználó
6 éve
Mikor játszik a Honvéd?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Jövőhét szerdán játszik a Hapoel Beer Sheva ellen, este 7 óra.
flags_1

Felhasználó
6 éve

Azt még talán kilehet ejteni,de utána jön a félelmetes 2. kör :P
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Az izraeli csapatok jók. Az első Vasas meccsen is látszott hogy sokkal gyorsabban tempóban játszanak.
flags_1

Felhasználó
6 éve
Igen,de ilyen csapatoknál gyengébbeket meg nem fogunk kapni egy BL helyért való harcban.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...193194195196197198»