«123456...26» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
FirePower - Smokey; mint főállású doki csak tud nektek adni igazolást heveny kétoldali med. scholaefobiára.
(Ez ismét - 5 kill. Kléni, már -10-zel lógsz! ;p)

Felhasználó
11 éve
Ha jól tudom az elődöntőt itthonról toljuk? Ja és hol lesz a verseny helyszine?:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
11 éve
Tessék itt a tavalyi plakát:

678549.jpg

Felhasználó
11 éve
Évente lesz ilyen?
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Az elmúlt két évben volt. Ez lesz a harmadik.

Adminisztrátor
11 éve
Hamarosan mindenre fény derül! Vagy nem... De addig gyakoroljatok sokat! ;)

Felhasználó
11 éve
Ha netán valaki nem jut be, megoldható lesz ( ismét ) a külsősöknek a bemenetele, esetlegesen megnézni a bemutatókat stb. ( vagy hogy alex megint milyen fegyvert ígér amiből nem lesz semmi :D )

( ez hányas gépteremben is volt ? )

Adminisztrátor
11 éve
Aki emlékszik, hogy Alex milyen fegyvert ígért, az kérem írja meg privát üzenetbe (ne ide, oda), mert én nem emlékszem rá, és érdekelne... ;) ;) :D

Adminisztrátor
11 éve
Legkésőbb jövő hétig túl szeretnék jutni a tesztadáson, bármit is jelentsen ez... :D

Felhasználó
11 éve
Ahj pont most kezdődik mikor teljesen tervezem abba hagyni a játékot, nem baj elődöntőn még leszek aztán fáj a búcsú ;D
«123456...26»