«1...1314151617...41» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A legjobb a Ted.:)
Pl.villámdal.

Felhasználó
11 éve
Mivel a sorozatoknak nincs külön topikja, ezért ide írom: House M.D., Californication dara meg volt Augusztus végén, és mindkettő hozta az elvárt színvonalat. Az utóbbi még folytatódni fog, a House pedig lezárult a nyolcadik évaddal, ami bár a hatodik évaddal kicsit megkopott, a nyolcadikra teljesen visszahozta a hangulatot, és az új szereplők is jók voltak. Spoiler jön: Kutner halála azt hiszem az ötödik évad vége felé volt, vagy a hatodik évad elején; mindegy is, szörnyű húzás volt. A színészállást kapott a Fehérházban, úgyhogy nem tudta folytatni a szerepét a sorozatban, pedig üde színfolt volt. A sorozat zárása amúgy nagyjából bejött, House megtalálta a boldogságát öt hónapig (?) Wilsonnal, Chase a főnöke helyére léphetett, és a többi szereplő szálát is szépen lezárták. Persze Cuddy kimaradt, de ezt tudomásul kellett vennie mindenkinek a hetedik évad végével.
A Californicationról nem írok, mert amennyire megbotránkoztatóan bemutatja egy lecsúszott író életét, annyira poénos is. Az öt évadot kb. két hét alatt daráltam be, nem volt csalódás.

Filmből, amit megnéztem az utóbbi időben, az a Bosszúállók volt. Nem volt rossz, jól szórakoztam rajta, csak kevés volt az a két óra x perc. A csapat csak a végén tudott „összedolgozni” – mily meglepő -, addig pedig az egész káosz volt. Igazából csak Robert Downey Jr. Miatt kezdtem bele, de a végére a Hulkot játszó Mark Ruffalo játékával is meg voltam elégedve. A film után bevágott „kajálós” jeleneten is kacagtam egy kicsit, jó volt.

Moderátor
11 éve
Szerintem elég gyenge eresztés volt, ami az igazat illeti. Értem én, hogy Tim Burton, meg Johnny Depp, de valahogy már unalmas, hogy minden filmben ugyanazt hozzák. Csak ha végre normális sztorit is nyomnának egy-egy filmük mögé, akkor nem csak ez a két név vinné el a filmet. Ha nagyon jó filmet akarsz nézni a párostól, akkor Sweeney Todd, vagy Az Álmosvölgy Legendája. Ez a kettő tényleg igen komolyan jól sikerült film. De ha csak Tim Burton zsenije érdekel (mert olyanja is van neki a popcorn mozikon kívül), akkor mindenképp a 9-et nézd meg (ennyi a film címe, 9, semmi több). De ha retróra vágysz, akkor Beetlejuice. Abban a fiatal Winona Ryder imádnivaló :)

Kellő angoltudás mellett pedig egy kisfilm, szintén Burton féle: http://www.youtube.com/watch?v=fxQcBKUPm8o
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nem rég néztem meg a Feláldozhatók 2-őt a mozikban. Azt kell mondjam, hogy sokkal jobb lett mint az első része. Igaz, hogy szinte semmi sztori, csak random gyilkolás és megállás nélküli adrenalin, de ebben a kategóriában a legjobb. Plusz elhangzik benne pár eléggé egyértelmű utalás. (SPOILER: egy Chuck Norris vicc is.)
Ami pedig a Ted-et illeti, elég szar lett. Nemtudom miért ilyen kúl ez a villámdal, de szerintem MacFarlane eléggé elrontotta, a sorozata ennél sokkal magasabb színvonalú, így hát érthető, hogy miért vártam jobbat tőle.

Felhasználó
11 éve
Akció filmeket és a vígjátékokat szeretem .
Star Warsot még mindig szeretem!Nem tudom megunni!
A Tedet csak ajánlani tudom! :D
Meg persze a Horrora Akadva összes része!XD
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Max Payne
A játékból készült filmet különösen azoknak ajánlom, akik már játszottak a játékkal, és tetszett nekik.
A főszerepben Mark Wahlberg (aki nem mellesleg jelenleg a kedvenc színészem), aki nem adja bármilyen jött-ment filmhez az arcát. Ennek ellenére a film nem ért el magas IMDB pontszámot, mert önmagában kicsit érthetetlen a történet. Viszont aki játszott a játékkal, sok apró utalást felfedezhet a filmben.
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"

Felhasználó
11 éve
Elvtársak... Ellenség a kapuknál ha valaki mesterlövészes filmet akar látni :D
Első fele Második fele
Az jó film már láttam :).


Akik szeretik a táncos filmeket (nagyon durva, milyen jók :O ) azoknak a Step Up Trilógiát ajánlom (a 4et még én sem láttam).

Felhasználó
11 éve
Knowing - Cage film, nem igazán szeretem a játékát, de ez még érdekes is, az a fajta nem igazán érdemes mellette valamit csinálni, mert különben nem érted, ami azért egy 10es skálán 4et már csak ez megér..

Apocalypto - 2006os film ugyan, de ez ne érdekeljen senkit. Aki eddig nem látta, nézze meg. Olyan nem különleges filmélmény, de a majdnem hogy kötelezőnek nevezhető :)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
11 éve
Black Hawk Down -Magyar neve : A Sólyom végveszélyben. Ajánlom azoknak akik kedvelik a háborús filmeket.Egy szomáliában játszódó küldetést mutat be.
Terrell+Suggs

Felhasználó
11 éve
A Képlet nagyon jó film!
Itt van a teljes film magyarúl:
http://www.youtube.com/watch?v=8HUPxKWyAEA
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40
«1...1314151617...41»