«1234»
Hunters » Offtopic 12 éve

Gratulálok :D

Melyik egyetemre jelentkeztél?
Közszolgálati Egyetem, közigazgatás szervező kara.

Hunters » Offtopic 12 éve

A visszatérésére szánt buli :D
Erről nem tudok nyilatkkozni, majd egybe tartjuk a "Végre felvettek egyetemre" bulival, ok? :D

Legutóbb szerkesztve tomaszto által.

Hunters » Offtopic 12 éve

Mikor lesz a buli? :D
Milyen buli? o.O

Hunters » Offtopic 12 éve

Még nem is köszöntöttelek. Üdv újra itt.

Hunters » Offtopic 12 éve

én mindig ráérek :P
Te mázlista. :P

Hunters » Offtopic 12 éve

Milyen kihalt itt a fórum..
Mert mindenki dolgozik vagy elfoglalt.

Hunters » Offtopic 12 éve

Dehát... azt mondta hogy H...
Mindegy, szánom azokat akik nem ismerik fel az igaz művészetet.
Felismerni felismeri az ember, de ezzel nem fognak meg, hogy ilyen művész lelkek (vagy csak egyszerűen nudlik).

Hunters » Offtopic 12 éve

Lesz TGF csak az ilyeneket egyből passzolom.

Hunters » Offtopic 12 éve

patrik09 jelentkezese:

H

IGEN,ilyen rövid,lényegtörő jelizést mégnem láttam :D
Valahogy az ilyenekhez már nincs türelmem...

Hunters » Offtopic 12 éve

:(
ez a Lucifer annyira nem jó,hogy 7,8k-t fizessek érte.
Látszik, hogy nincs kreativitás a Riotnál egy jó néhány hős képességeiből gyúrták össze és csak az E-je miatt idegesítő.

«1234»