|
Felhasználó
|
Ruhák, néhány könyv,MP3, néhány film, parfüm, csoki,számológép,egy gépes játék. |
|
Felhasználó
|
Boldog karácsonyt mindenkinek és killekben gazdag új évet Legutóbb szerkesztve l3w által |
|
Felhasználó
|
Én pedig egyszerre az összes killer medált, na?
![]() Taníts mester! |
|
Felhasználó
|
Tudtok ilyet?
![]() ![]() Igen, én egyszer respawnoltam és megkaptam a hummer stunter 3-at .Ki tud ennél jobbat?
|
|
Felhasználó
|
Igazság szerint igen, szeretek havat lapátolni, ellentétben a sok nyafis gyerektől.
![]() Ez most komoly? Húsvétkor meg tojásfestegetés?
Legutóbb szerkesztve l3w által |
|
Felhasználó
|
A stickman szappanopera 991. részéből láthattak egy kis tartalmat.
Miért nem a 999? Az még szép szám is.
|
|
Felhasználó
|
Azaz.
![]() Nem hófehérke? |
|
Felhasználó
|
Egyik barátom mutatta még tavaly novemberben. |
|
Felhasználó
|
Igazából Firefox lettem volna, csak az a név már foglalt volt, ezért a Safariból meg a Firefoxból megalkottam a világ leghülyébb nevét. |
|
Felhasználó
|
A Diablo-ról jut eszembe, nem tudom ki ismeri a Baldurs' Gate-et. |
Idézet




